monitor dychu

Príspevok v téme: monitor dychu
cindyy

čo si myslíte o monitore dychu? mám doma dvojtýždnové bábatko a všade čítam o tom syndrome, a mám velký strach. doktor síce povedal, že malý je zdravý a nevidí dôvod na ten monitor, ale na to zomierajú ževraj aj úplne zdravé detičky. to by som neprežila. a čítala som, že jedným z najzávažnejším prípadom patrí, to, že ked má madrac v postielke po niekom. je to pravda????? lebo my taký máme.....ak by niekto náhodou predával monitor dychu, tak mi prosím napíšte, mám záujem.... dakujem

KriKri

Žiadny syndrom neexistuje, je to z očkovania. Dieťa dostane naraz takú pálku baktérií a olova, že to telíčko to skrátka neunesie. A dostane to rovno do krvi, čiže to obíde imunitný systém, ktorý potom nemá ako zareagovať. Treba si to naštudovať, nie len hovoriť "ja tomu neverím" atď. Tiež som najprv neverila a zostala som zhrozená...

ladida

ja mam inu znacku,ale podstata bude asi ta ista,nastavuje sa ti tam citlivost monitoru?ak ano,mozno ju mas nastavenu na slabu citlivost a ked sa stupel vzdiali od dosky,kvoli matracu uz senzor nezachyti pohyb!

kengurka

Prosím napíšte mi kto má skúsenosti s monitorom dychu ANGEL CARE s vysielačkou alebo bez to je jedno podstatný je ten monitor .Ja ho mám týždeň a už sa mi spustil planý poplach min10 krát tak neviem čo sa deje malá je v poriadku a ked sa to spustilo normálne dýchala ale spala.kto má tento monitor a tiež má takéto skúsenosti prosím napíšte bojím sa už toho .Vraj je spolahlivý no mne to tak nepripadá kedže sa spustí bárzkedy a mňa infakrt prechádza .Vopred dakujem

cindyy

tak už mám ten monitor dychu... môžem sa spýtať, tých čo ho majú, že kolko asi tak vydržia baterky??? ked je celú noc zapatý.. dakujem

zdenulka

pre katalinku..
kazdy nazor je poucny..ale kebyze zacne hukat tak zavolam sanitku..ale ked si to nevsimnem tak my moze umriet..a mas pravdu musim sa ked to bdue potrebne a budem mat babo spytat sa llekara co robit v takom pripade..

katalinka

zdenulka ja som sa pýtala, že keby to hulákalo, či by si vedela čo robiť.... ale monitor nie je o predchádzaní ... niekedy vypnú prúd, alebo spí dieťa v kočíku, či aute a vtedy aký monitor navrhujete a apnoe majú aj staršie deti a rodičia o tom ani nevedia...treba sa na to pozrieť aj z inej strany...
je to len názor...môžete ho ignorovať