Dobry urychlovač rastu vlasov

ruki

radím ti kup si dixi brezu a ked sa ráno zobudíš učeš sa a najlepší je konský chvost a nepozeraj si na vlasi vlasi v zrkadle tíždeň iba keď ich máš v cope. Ide vlastne oto a bi si si spravila taki uces co si vlasi nevidíš v zrkadle pointa je taká že po dixi pastú vlasi velmí rýchlo a ked si ich nevsimnes tisden tak uvidíš...........................

mortisia

bu bu bu
proste zalejes rozpustnu kavu,asi tak 10 lyziciek vriacou vodou,nechas aby vychladla a prelejes si tym umyte vlasy:)ja to robim tak,ze si prv urobim masku zo zltok+olivoveho oleja+primiesam tak 2lyzicky kavy,pol hodiny necham posobim (vlasy su v igelitovom sacku a na tom uterak),potom zmyjem a do rozprasovaca si prelejem uz vychladnutu kavu,vlasy prestriekam,necham posobit ako kedy ako dlho (niekedy hodinku,niekedy 10minut,to je jedno) a potom cele oplachnem..vlasy su krasne vyzivene,leskle,.
kava sa odporuca skor na hnede a cervene vlasy,krasne sa pohra s odtienmi.na svetle vlasy by som to nedavala

Bu bu bu

mortisia:silnou kávou? aký je postup? o tej kve som čítala, a vraj je to dobré, len neviem nájsť žiadny poriadny postup

mortisia

mne rastu tiez velmi rychlo,na konci prazdnin som si ich zafarbila a do teraz mi odrastli 5-6cm...sampon mam dixi brezovy,dva krat do tyzdna si robim prirodne masky na vlasy,plus prelejem silnou kávou,potom mam take nadherne leskle,vyzivene vlasy ako nikdy:)

nipáh

Je to možné 6 cm za mesiac.Každému vlasy rastú inak preto ledo inak sa stravujeme ako ostatný ide o to aký šampón používame niekomu fakt vlasi rastú rýchlo ale pritom rastú rýchlo bez kadejakích šampónov. Jednak dixi zrýchľuje rast o polovicu a raz do polroka prispeje 1,8 cm naviac takže tak...

simka111

Ja som citala ze vasy narastu o 15-18 cm za rok.. ale 6 cm za mesiac??? to pochybujem to je asi nejaky radioaktivny clovek,bez uražky :D

rika1

poradím ti, kúp si dixi žihľavu alebu brezu oba sú dobré.Potos si kúp dáky kvalitný balzam pritom budeš mať vlasi klvalitnejšie a dlhšie:)