Dobry urychlovač rastu vlasov

Petra1999

Tabletky hairburst na 99% pomožu mne nerásrli vlasy rásrli mi 2milimetre za mesiac ani to nie začala som používať a zhustli mi vlasy a narástlii 4 cm za mesiac ja som normálne šokovaná

brouklyn

mne pomohol biohar myslím že tak 4 cm za mesiac ale nkaždému to inak posobí niekomu pomalšie.. prečítaj si niečo o tej vodičke stojí 5.85 eur a je perfektní

Damasskaruza

Stimulator na vlasy Ikarov, vytazok z niekolkych za studena lisovanych olejov, pouziva sa ako zabal pred umyvanim eshopikarov.sk

dilmah

SLÁVKA
Ja mám rovnaký problém, krátke, kučeravé vlasy a k tomu mi výrazne zredli a vôbec mi nerastú. A na hlave mi už presvitá pokožka. Už som tu raz písala ohľadom tohto problému. Podotknem, že trvalo užívam vitamíny na rast a hustotu vlasov už vyše roka. Každodenne masírujem pokožku hlavy vodičkami na rast vlasov. O kúpeloch, maskách, kondicionéroch ani nehovorím. Vždy som mala kučeravé vlasy po chrbát, pekné, husté. Nerozumiem, čo sa stalo a kde nastal problém a nikto mi nevie pomôcť. Kožná sa ma vzdala, lebo mi nevedela pomôcť. V máji som bola na trichológií v Martine, kde mi vytrhli trs vlasov na rozbor a cestou obvodného lekára vyšetrenia, gynekologické na fokusy, ORL na fokusy, HP, parazity. Samozrejme všetko mám negatívne, takže som zvedavá, kde by mohol byť ešte problém. Hormóny mám tiež v poriadku. Vyskúšala som všetko, čo lekárne ponúkajú, žiaľ bez pozitívneho výsledku. Preplakala som noci - dni a otázku ,,prečo,, som vyslovila asi milión krát. A keď niekto vyhlási, že pohybovať nechtami na rukách podporuje rast vlasov chytám sa za hlavu :-D Už by som sa na nich obesila, keby to bola pravda!

loloricinka

ja mam kokosovy olej ten premasirujem do krienkov vlasov a raz do tyzdna si davam vlastny moc len ku korienkom a necham posobit tak rychlo mi narastli vlasy ze sa nestacim divit.MNOo je to nechutne ale ked raz clovek chce mat dlhe vlasy a na konceky vlasov si robim vajickovy zabal aby som mala ozivene aj konceky a je to super tesim sa zo svojich krasnych vlasov

Slávka :)

Ahojte :) Volám sa Slávka a neviem si už poradiť.. Mám krátke brčkavé vlasy a nerastú mi.. Stále sú zničené. Vyskúšala som už mnoho prípravkov či už kondicionér,sérum.. a nič.. pravidelne sa strihám aby sa mi zničené končeky obnovili a začali rásť.Ked sa ostrihám končeky už nemám zničené vlasy mi začnú rásť ale po čase za zaseknú a viac nerastú :( Chcela by dom nejakú radu od vás.MORTISA to vážne je tak ? v tom prípade to skúsim .. Prosím ked niekto bude niečo vedieť,alebo mi nejak pomôcť napíšte. Dakujem:)

blond1

výborným prírodným stimulátorom rastu vlasov je sladký mandľový olej. Vo forme teplých olejových zábalov na suché alebo mierne navlhčené vlasy. Stačí raz za týždeň a vlasom to výrazne prospeje. Výrazne sa mi zlepšila kvalita vlasov - mám ich lesklé,pružné, končeky sa mi nelámu a aj rýchlejšie podrástli :-).