Ma zena zhruba tyzden pred menstruaciou plodne dni?

linajka

Mám takúto otázku žienky mala som sex cca 2 týždne pred menštruáciou nechránený môžem dostať menzes aj,keď sa možno stalo,že som otehotnela?Alebo môže sa stať,že mi príde menštruácia,ktorá nebude zarátaná a môžem ostať tehu?

sususu

nehovorim nech sa na nu spoliehaju, ale je to take zovseobecenie... jasne ze zavisi aj od toho kedy doslo k styku, lebo ako som uz pisala tie vase zubrienky vedia prezit :-D

M 25

sususu, na túto techniku nech sa žiadna žena nespolieha ...je to blbosť! a každá žena je iná ..otehotnieť môžu kedykolvek

sususu

Bilingsova metoda hovori ze tesne pre menstruaciou su neplodne dni, pocas menstruacie moze dojst k oplodneniu, pretoze spermie sa vedia uchovat aj 3 dni v posve a najplodnejsie obdobie je po menstruacii tak preto.... priemerna menstruacia je cca. 4 dni... tak ak k sexu pride priblizne druhy-treti den mozne oplodnenie tam je...

pirana567

Dobry den. Chcem sa opytat,lebo som uz naozaj totalne zufala...dookola pocitam... posledna menstruacia mi zacala 21.01.-26.01. skoncila, nechraneny pohl. styk som mala 13.02.-to mi vychadza, uz na neplodne dni- VSAK??? Menstruaciu mam nepravidelne cca kazdych 30dni.Uz som si spravila 3teh.testy a vsetky vysli negativne.No este stale som nedostala aj napriek tomu ze bolesti v podbrusku mam ako bezne stale pred.Mozem byt aj tak tehu? A testz som si robila GS mamatest 10,este nikdy ma tento test nesklamal. hmm??? Poradte mi pls