Žiadne hobby

lost

Tiez nemam ziadne hobby, ale skusil som si dat do Google ze "ako zabit nudu" alebo poto maj ze "ake hobby existuju" (nie presne, ale na ten sposob), no a vyskocil na mna taky niekolko sto riadkovy zoznam ake su sporty a podobne..
Tym sa dalo celkom dobre inspirovat :-)

I ked ani teraz este nemam vela hobby, ale zatial (ak by bol cas) by som sa venova napriklad bicyklovaniu, tennis, plavanie, les, cestovanie.. a cokolvek co ma napadne.

Ide o to ze podla mojho nazoru by sa clovek nemal limitovat jednoducho NICIM. To znamena, ze pokial niekoho bavi stavanie hradu na pieskovisku, ale a 40 rokov, tak kde je problem ? :-)

Ale ak sa jedna o take zivotne hobby, tak to mozno pride, a mozno nie, ale clovek nikdy nevie, co ak to pride uplne nahodou, tam kde by sme to vobec ani necakali.. Ono zivot sa dokaze zmenit o 180 stupnov aj za par dni, nevravim ze kazdemu sa zmeni(l) za sekundu, ale technicky vzate.. par mesiacov je relativne kratky cas, a zmenit sa toho moze vela :-)

Zatial nehladam ziadne dlhodobe zivotnehobby, ale pokial by som chcel hladat, pozeral by som TV, cital clanky, internet, sledoval okolie, a cokolvek co sa mi co i len TROSKU pozdava, tak by som to len skusil, tak "nezavazne", a ked to bude tesit, tak skusil zas a zas :-)

Je vskutku tazke si najst nieco priamo doma, tj. clovek sa nudi, chce sa hybat, chce nieco produktivne robit, ale naozaj nic nie je, a tak zacne upratovat, zacne robit nieco, len aby to zabil. (Aspon toto som zapozoroval na sebe a aj blizsom okoli), ale prave toto je take zle, lebo clovek robi stale to iste - upratuje, i ked to asi to hobby nema byt :-)

Lily.

Som vcera aku v McDoalde rozmyslala ako sme si tam kupovali...ti mladi ludia za pultom, strasne vela ludi "v zakusili", kopa ludi, co pracuju na tom, aby sa ku nam dane "obcerstvenie" dostalo co najskor, ta spolupraca, tie stresy, nutene usmevy, mozno aj stipka nadsenia u podaktorych, ako taki usilovni mravcekovia a vsetko za cielom ponuknut, dodat, ziskat. Az mi ich prislo luto pri predstave, ze co ak by ludia odrazu nepotrebovali energiu z jedla a ani ju nevyhladavali nijakym sposobom, jak by to cele krachlo behom sekundy. No to sa este asi velmi dlho nestane, no i tak.

0jessie

ire presne to je aj moj problem, potom vyhadzujem :) a to tiez nie je velmi rozumne :) ach chlapi sa menej nudia ako zeny sa mi zda

IRE88

Aj ja celkom rada peciem, skusam nove recepty z internetu ale tak to zas nemozem robit kazdy den, kto by to jedol :D

0jessie

ire aj ja som povodne nr, ale ted som na strednom u priatela :) no a co ete mozem robit v byte u jeho rodicov - nic,,no neviem neviem, varenie a pecenie ma celkom bavi, ale nie vzdy mam na to chut :)

Lily.

Neporiadok a smrad na mna vplyva zle, takze len kvoli tomu, ak uz upratujem. Skoda, ze ma to netesi, bola by som bola asi najstastnejsim clovekom na svete, ak by ano. Lebo upratovat sa da furt.

IRE88

Ja to mam asi podla nalady to upratovanie. Niekedy musim doma vsetko obehat, poutierat, poschovavat..Inokedy sa zase na vsetko vykaslem a nic nerobim. Ja som tak isto zo západneho, presnejsie z NR

Lily.

Ja som si tiez tak raz izbu prestavala, no to bolo len raz v zivote pred asi 7 rokmi, ked som sa bala, ze na mna vplyvaju zle energie:D inak ma upratovanie nebavi. Cele dni upravujem ci doplnam v praci tovar v regaloch. Ja som zo zapadneho Slovenska (BA) a tam sa patricne "nudim":D A vy?

IRE88

A z kade ste vlastne baby ?? :)
Ja tiez niekedy z nudy uz zacinam premiestnovat veci ale k tomu potrebujem aj chlapske ruky. Sama by som to nezvlada poprenasat. Takze je to take o nicom potom.

Lily.

No rozne veci "dokazu" potesit, ako ked sa vyspim riadne, ked sa mozem tesit na volno (ktore nicjak extra nevyuzijem) a nemusim den ci dva do prace, ked sa smejem s mojim milovanym, ked si kupujem sladkosti ci jemu, ked sa citim dobre vo svojom tele, ked, ked....no to nevydrzi, o tom vravim, ono to pominie skor ci neskor. To je proste nezaplnitelna prazdnota niecim vonkajsim mimo mna.