Žiadne hobby

Lily.

Nalepsie su su prave ta mliecna Lina, no istu dobu mi chutili cerealne vankusiky plnene cokolo ci orieskovou naplnou, tzm sosm anevedela nasztti a furt ich kupovala. Ferrero roscher asi spominat nemusism a a kinder a milka cokoladz tiez nie:D Momentalne sa orientujem na cukriky a...vzdy sa to meni. Musi to bzt intezivne sladke ci kyselkave a lahodne, a kremove. Ta intezivita tam proste musi byt, inak je to fadne a suche a nic pre mna. Tak ja zatial idem...papa

IRE88

Lost, Lily
No sladkosti mam aj ja velmi rada...keksiky, cokolady, zmrzliny..mnam
Kakaove rezy, Kavenky, Mila, Horalka nikdy nevyjdu z mody

Lily.

No nic, jedna hodina sa blizi a je nacase poumyvat sa a prezliect z pyzama:( zacinam uz smrdiet sama sebe. Konecne sprcha.

lost

Lily. - ou, no tak celkom ho chapem.. ako tie pocitace versus priroda.

mozno to je take ze "clovek vzdy tuzi po tom, co nemoze mat"

Inac... mas nejake dobre tipy na sladkosti ? :D

Poznam len Linu (nejak mi to zacalo chutit), potom Horakla (klasika- najlepsie dat dole tie dva platky vonkajsie, nech tma prevysuje cokolada, velmi sa zjemni chut, ale nie vzdy sa podari), potom ten Schotteken (ci ako) biela cokolada.. alebo kinder (tie mliecne prsty).. konecne u nas otvorili COOP jednodu, tak musim ist kuknut co tam maju :D

lost

Ozaj, este som tam zabudol dodat, ze ako sa mi to extremne zmenilo.
Vtedu bolo numero uno pocitac, a nula bodov pre prirodu.
Z 0 na 100 a zo 100 na 0 sa to zmenilo, za .. asi tak 1 rok, prilizne.

I ked este nie som skalopevne presvedceny o tom, ani to nema byt chvalenie, len taky detail, ze ako sa to moze zmenit, ale tu "premenu" som si ani nevsimol, ale je to velmi 'zretelne" ak sa na to pozriem spatne do minuLOSTi :-)
Na druhu stranu, vzdy som opacny, tak neviem no :-D
Sam tomu nechapem, ale mozno si niekto z toho nieco vyberie pre seba a snad to nejak pomoze :-)

Tiez mi niekedy az sanka padne, ako niekto dokaze tolko casu neicomu venvat.
kamosi napriklad
- basket (az na ukor frajerky)
- DJing (mizovanie hudby), chce byt ako Tiesto
- pecenie (babka - vskutku chutne :-) )
- elektronika, elektrikarsto (11 rocny brat!)
a este zopat takych prikladov je, na nich vidim ze akonahle si spomeniem na ich meno, tak si vybehne aj ich hobby, neivem ako k tomu dospeli, mozno sa ich spytam a niecomu pochopim :-)
Dlho som nad tym lamal hlavu, ze ako sa to da ziskat, avsak nic som neprelomil :D

Ale verim ze raz to pride :))

Lily.

Lost, len muffiny som urobila, ale to tam bolo uz vsetko pripravene v tom, len som to zamiesala, pridala mlieko a bolo:D
Sladkosti preto, lebo do tych sa vyznam. Akosi potrebujem robit zasoby sebe a ked mozem aj inemu cloveku, tak je to taky pocit, ze nie som prilis sebecka, bo inak som a s nikym sa nezvyknem delit a rodicia mi vravia ak som obohutna.
Pises ako moj priatel ked bol v tvojom veku a tiez ho to taha do prirody a oslobdit sa od tohto systemu penazneho, no paradox je, ze na to potrebuje prave tie peniaze:( aby si mohol kupit chatku, pestovat suroviny, chovat zvieratka...mne je vsak luto, ze mna to do prirody netaha, aj ked tam sme, pocitujem mierny smutok a nepohodlie. On by vsak v prirode najradsej prezil cely zivot a pritom je cele roky odkazany na pracu s pocitacmi, ktore ho tiez vzdy velmi bavili, ale uz davno nenaplnaju.

0jessie

idem aj ja, google - zachranca zivota ,,c o robili s takymi problemami ludia v minulosti...:D sice, asi okopavali a pod

lost

Inac niekde som cital nieco na sposob:

Ak to potrebuje peniaze, tak to uz nie je hobby, ale vasen.

(alebo nieco take, nepamatam si vobec ako to znelo, ale ta druha cast mala byt skor negativna, mozno niekdto cital nieco podobne? :) )

inac... kazdemu bude chutit nieco ine, predpkladam, niekto ma rad prirodu a dokaze s nou "splinut" a prave preto chdi von, iny je zase velmi technicky typ a cely den drzi srobovak a rozmysla co vylepsi..

dam sem taky mensi priklad:
za mládí... som zboznoval pocitace.. mal som tak 9 rokov a som dostal prvy PC, tak som sa na tom ucil vsemozne veci, uz v roku 2000 som ho mal 1 rok a nieco a neskutocne ma to bavilo, blablalba....blabla.. ale cim som starsi tym viac si uvedomujem ze som tu presedel ZNACNU cast svojho zivota (doslova a dopsmena cely "teenage" zivota)..a teraz ma to nebavi :)
doslova sa nechcem mat s tym nic spolocne, nebavi ma to tu sediet, nechcem ich skladat.. nadsenie totalne odpadlo, i ked sem tam dostanem "chut" si poskladat neskutocne pekelne genialny pocitac, ale potom mi druha "cast mozgu" povie: "NACO, NACO, NACO!"/... :-D

mozno dovody preco sa mi to stalo moze byt:
1. presytil som sa s tym
2. vyvoj ide tak rychlo ze ma to nebavi sledovat
3. kombinacie bodu 1 a 2 a spoznanie niecoho "lepsieho"..

Co je to lepsie, este neviem, ale ked som pozeral dokumenty o prirode, v nesmierne vysokych detailoch, tak som si povedal ze aka krasa.. .a ze tam chcem ist a tak dalej.. (jungle, puste, antarktida a podobne)..

A mam 21 rokov a doslova a uplne vazne nemam ziadne hobby :-) bavi ma len moja praca, ale aj ju zaroven nenavidim - stres, avsak platia dobre, tak sa nemozem stazovat... ale neviem preco mam ten vnutorny pocit ze by som chcel cestovat.. mozno len preto, ze som prsyteni zo svojej izby :-D uvidime...

Lily. - pisala si ze ta velmi bavi nakupovat sladkosti... cize mate spolocne radi sladke... napadlo ma, neskusala si piect zakusky, alebo take ta vobec nebavi ? :-)

Lily.

Niekedy uz ani neviem ktory zivot je skutocnejsi, ci ten snovy alebo po akoze prebudeni. Vo snoch toho zazijem...dakedy. Napriklad predvcerom sa mi snivalo, ze som bola kdesi (asi WC verejne) a nejaky clovek ma tam mal ako rukojemnicku, chcela som utiect, no nedalo sa, bo zavrel dvere, ale podarilo sa mi ich otvorit ako ma tak drzal a ja vykrikla (POMOOOC!!! to sa mi casto nestava, bo zvacsa sa mi neda kricat vo snoch). Na chodbe nastastie bol aj nejaky clovek, ktory sa prave chystal odist, no ked ma pocul a videl nas, namieril na nas, aby mi pomohol, ale akosi musel pockat, kym ma ten clovek bdue menej ohrozovat, aby ho mohol spacifikovat. Ja som mu akosi instiktivne chcela vziat cigaretu, no nedarilo sa mi, az sa napokon podarilo a on mi strasne stisol ruku (strasna bolest), zato, ze som mu ju odhodila. Potom ho nasledne ten clovek odbachol uspavacou pistolou. Pada na zem a citim, jak ta bolest mojej ruky povoluje. Po asi 2 sekundach mi zazvonil budik a som sa zobudila s prijemnym pocitom, ze to skoncilo dobre.