Najlepsia kozmeticka znacka?

Príspevok v téme: Najlepsia kozmeticka znacka?
Kvacka

Ahojte,mate niekto skusenost s nejakym ozaj najlepsim kozmetickym vyrobkom? Chcela by som si kupit len tie najlepsie veci,len sa to neda ich vsetky vyskusat. Podla mna zatial najlepsie produkty, ktore som skusila, su Nivea spevnujuca, cerveny Elseve, Planet Spa od Avonu na tvar... Podelte sa aj vy o svoje skusenosti, prosim. Skusili ste niekedy znacku La Prairie? Vraj je to dobra znacka,ale je to dost drahe...

simonka722

Priody je super :-) moja mama v rokoch pouziva ich kremy uz dlho :-) ja zatial nie, este to nepotrebujem, tie na vrasky :-)

Alexa12

tekvicka-micka- ja používam priody, je navyše aj netestvana na zvieratkach takže další super bonus pre nás, čo milujeme prírodu ;)

Janka1034

Ahoj baby :-) Pozrite na ajurvédsku prírodnú kozmetiku - -odkaz odstránený- :-) Hlavne môžem odporučiť ich šampony a pleťovú masku :-)

mayla552

kazdemu sadne nieco ine, kamaratky mi odporucali kadejake znacky, ktore pouzivaju, aj som nieco vyskusala aj nie, preto ma tento prispevok zaujal:) tiez budem rada za kazdu radu - osobnu skusenost s akoukolvek znackou:)

pozitivy

jednoznacne najlepsia znacka institut esthederm - maju patent a to hovori za vsetko..ziadna navykovost pokozky ale viditelne vysledky dlhodobo..

Laura.ma

Moja sestra to tak mala, že bola na jednu látku alergická a tá jej stále dráždila pokožku vo všetkých prípravkoch, ale už si na to dáva pozor, chémie je všade veľa, keď sa dá lepšie bez chémie ;)

Bibin.a

Najdôležitejšie je čítať obsah, a podľa toho vyberať, čo málokedy bežní spotrebitelia robia, aj často prírodná kozmetika nie je stopercentne prírodná a je to len reklamný ťah. Dnes už je toľko chémie všade, že to sa ani všetko sledovať nedá. Weledu používa napr moja sestra, ktorá má ekzém a alergiu na nejakú látku, teraz neviem presne na ktorú. Tú tam nedávajú, tak aspoň mám pre ňu vždy vhodný darček. Ale každému vyhovuje niečo iné, to je pravda.