holenie

chalan

nie kazdemu sa paci vyholena , ja napr. mam rad chlpky a preco< lebo to nepicha na jazyku a nevyzera to ako decka cik...

monika p.

Ja som si chcela len skratit pomocou jedneho kremu, no kks som to tam nehala dlhsie a mi to cele zmizlo a kedze mam 14 a pol roka sa mi zda dost ze skoro ze to mam skoro vsetko rpec a bojim sa ze sa vyhadzem.. a to ideme na dovolenku za par dni.. pls poradte.. (preistotu pisem z kamoskineho compu chapete keby naahdou :)) )

gomez

Jednoznačne oholiť. Nie je nič rajcovnejšie ako vyšpúlená, detským olejčekom namazaná šmykľavá mušlička. Samé to tam padá.

nitra

heha a nedas mi mail na tu kamosku? ved ona je ako stvorena pre mna jej sa to paci,mne tiez ... ludia sa proste len musia najst a nie je pekne ze ich takto odpisujete len preto lebo vam sa to nepaci

pazucha

No byt neoholana pod pazuchami je hrozne. V dnesnej dobe je to predsa samozrejmost oholit si podpazusie. Hadam nebudeme chodit s takym machom. Ble.

heha

moja kamoska sa neholi pod pazuchami brrrr.nepaci sa jej to,tak to nerobi. ale to je v dnesnej dobe uz extrem,a je to mlade,pekne dievca. asi preto je stale sama :DD