..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..

Príspevok v téme: ..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..
daissy

Prosim poradte mi..Uz nevladzem,s priatelom budeme spolu tri roky a za posledne mesiace sa stale len hadame..pre hlaposti a uz vobec nie sme k sebe dobri..ani nezni..alebo pozorni,ci laskavi..Spravame sa k sebe tak hnusne a lahostajne..Ja ho velmi lubim..viem ze aj on mna,ale uz to nie je take ako predtym..Proste sa nam rozpada vztah a mne je z toho na zblaznenie..Poradte mi prosim ako ho zachranit..ozivit..ako sa prestat stale hadat..alebo vase skusenosti..Dakujem MOOOOOOOOC..

daissy

ja mam 23,on 25..Sa hadame pre uplne hluposti ze ani jeden nechce ustupit..a v poslednej dobe najma preto,ze ja mu vycitam ze na mna zvysuje hlas (on tvrdi ze to si iba ja vymyslam;ale ja to tak citim),a ked sa pre to nastvem,tak sa nastve aj on,alebo sa rovno pohadame-ja na neho vyletim,ze co po mne krici..a on ze nekrici a co sa chcem hadat a tak..A s tou pozornostou..to je tak,ze predtym sme boli k sebe taki dobri..a teraz lahostajni,ze aj ked jeden ma nervy,tak ten druhy to ma na haku..A dost padli aj vyhrazky sa rozchodom..aj z mojej strany..:(((((

dada

Ahoj daissy, ťažko radiť, napíš prečo sa hádate? a hlavne koľko máte obaja rokov...píšeš, že nie ste k sebe pozorní, a to ani ty nie si k nemu? tak potom nechápem, ja mám tiež vzťah v rozpade, ale je to skor z jeho strany, ja som k nemu stále rovnako pozorná, on už nie, je to otázka času...napíš, ak chceš, v čom je hlavný problém vašich hádok...papa