..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..

Príspevok v téme: ..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..
daissy

Prosim poradte mi..Uz nevladzem,s priatelom budeme spolu tri roky a za posledne mesiace sa stale len hadame..pre hlaposti a uz vobec nie sme k sebe dobri..ani nezni..alebo pozorni,ci laskavi..Spravame sa k sebe tak hnusne a lahostajne..Ja ho velmi lubim..viem ze aj on mna,ale uz to nie je take ako predtym..Proste sa nam rozpada vztah a mne je z toho na zblaznenie..Poradte mi prosim ako ho zachranit..ozivit..ako sa prestat stale hadat..alebo vase skusenosti..Dakujem MOOOOOOOOC..

daissy

Ahojte vsetci..tak si cem zase vyliat dusicku..odvtedy co som zalozila tuto tenu (nebolo to tak davno)..sa to trochu unormalnilo..strasne som sa snazila..myslim ze aj on..a aj ked som videla ze rype ze ma vyslovene hadaci den,tak som nereagovala..Uz nam zacinalo byt krasne,som verila ze sme tu krizu uz prekonali..a dnes sme sa znovu pohadali ale uplne brutalne..uz to prekracuje vsetky medze..Je mito strasne luto..on zacal ale ja som tiez necuvla..Proste zase sme sa pohadali kvoli blbosti..on je niekedy taky trochu panovacny..vsetko musi byt po neho (ale hlavne take blbosti)..sme sa pohadali kvoli tomu ze ja som presla cez prechod skor ako on.."lebo islo auto"(ale bolo dialke dalekej,dvadsat raz by clovek presiel)..a sme sa zacali hadat a on ma zacal urazat..to sa stalo prvykrat..mi povedal vulgarnu nadavku..a ja som mu to v hneve oplatila..Na to on povedal ze ide domov a som mu povedala ze ci co zase ide tak riesit ze odide..no a zase sme si vymenili dve nadavky.A ja som odisla domov a on tiez.Strasne ma to mrzi..ale aj som nastvata..Som sa mohla ovladat,ale zase na druhej strane ja som tu hadku nevyvolala,ani som mu prva nezacala nadavat..Takto k nadavkam sme sklzli prvy raz za tie tri toky co sme spolu..som bola normalne dost v soku..Som mu pisala spravu,ze ma mrzi ze som mu tiez povedala to co som mu povedala,ale ze aj on by sa mohol uvedomit a nenadavat mi len preto ze neskacem ako on zapiska..No a on mi na to napisal,ze jeho nadavky mne,to su len reakciou na moje konanie a ze nech sa ned sebou zamyslim..Som z toho strasne smutna..Mam pocit,ze nech robim co robim..vsetko ide dolu vodou..Prosim poradte mi co mam robit..s touto situaciou..aj s celym vztahom..PROSIIIIIIM..:((((

phoenix

Daissy, na icq nexodim, mam blby pristup na net, ale vsak napis este sem, ak bude nieco nove, ja tiez dam vediet, ako to medzi nami dopadlo. Drz sa!

severein

sunny,poslala som ti icq cez,ale mas uzamknutu temu,tak ho mas v zalozenej teme "severein pre sunny..."papa ak ces napis

daissy

ja chcem bojovat a spravit si znovu krasny vztah..ale mam pocit ze neviem ako na to..vzdy ked mame byt spolu tak idem s tym ze sa budem snazit,ze dnes sa nepohadame..ze nam bude super a nikdy to nevyjde..A na druhej strane sa citim vycerpana..a neviem co robit..presne ako ty..

phoenix

Daissy, asi viem, co prezivas, my s priatelom po trox rokox sme na tom podobne, problem je vsak ten, ze to nie je obojstranne, skor on ma pocit, ze som sa mu vzdialila a uz ma pravdepodobne nelubi tak ako predtym. Ci tomu pomohlo to, ze som bola 2 mesiace v zahranici alebo to, ze pracuje ako sialeny a na nic ine nema cas, uz neviem. Iste je, ze mi je z toho naprd a neviem, ci mam o nho este bojovat a snazit sa, aby to bolo ako predtym alebo to vzdat a zmierit sa s tym...:-(

daissy

je to krasny prispevok..citala som ho aj v tej tvojej teme..ale problem je v tom ze nas vztah nie v stadiu ze sme si sebou isti..ale skor pomaly v stadiu rozchodu..ze si nie sme sebou isti :(((((

sunnysweetie33

napisala Ivett:
No moja, s tym uz vela nenarobis. Je to uplne prirodzene. Ja mam 6,5 rocny vztah a zhruba v tych 5. prislo obdobie, ktore spominas. Take, ako to bolo na zaciatku uz to nebude. Poznate sa. Staci Ti nanho pozriet a vies na co mysli. On zacne vetu a ty vies ako bude zniet posledne slovo tej vety. Je si Tebou isty a ty si si ista nim. Milujes ho a on Teba tiez a viete to. Ano, zlenivel, spohodlnel...a cudujes sa? Vas vztah sa naozaj zmenil, ale v tom zmysle, ze sa posunul na vyssiu uroven. Vaz si to, pretoze to zazije malokto, len partneri, ktori su uz dokonale zohrati. Ked chces byt nadalej obdaruvana prekvapeniami, povedz mu to. lepsie povedane, hovor mu to. Moj mlady si dal nakoniec do telefonu pripomienku na kazdy den "prekvapenie pre Ivette" a aj tak na to zabudol. Aspon sem tam nieco prinesie, naposledy mi namaloval pohladnicu k vymesaciu - novembrovemu.
Je to prirodzene. Srdiecka v ociach vam uz neblikaju, ale milujete sa. Rozumiete si, vyhovujete si. A to je laska. Tes sa z jeho inych prejavov lasky. Z toho, ze Ti prinesie multivitamin, ked si chora, z toho, ze s Tebou ide kamkolvek poziadas,
z toho, ze ta pohladi po vlasoch, ze Ti pripravi obed, ked si hladna... To je laska. Skutocna laska. S takym partnerom mozes pokojne vstupit do manzelstva, lebo vies, za Ta lubi, ze sa viete porozpravat a vyriesit kazdy problem. Ano vyhovujete si... A to nie je zle. To je presne to, co vsetci tak zufalo hladaju. Lasku, ktora uz nepotrebuje byt dokazovana milostnymi vyznaniami. (ktore ale potesia, takze ho najblizsie prekvap niecim ty a ked sa potesi smutne podotkni, ze ty si nebola uz dlho nicim milo prekvapena.. pochopi.) Vas vztah uz nebude taky, ako byval. Uz je lepsi.

..dufam ze ti to pomoze tak,ako to pomohlo mne..a hned je vsetko lepsie..

sunnysweetie33

ahoj,mala som tu temu,ze CO ROBIT,ABY SI MNOU NEBOL MOC ISTY..ale akosi ju neviem najst..boli tam vazne super veci..nieco napisem..ale nie je to z mojej hlavy napisala to nejaka Iveta..