..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..

Príspevok v téme: ..uz nevladzem..rozpadava sa mi vztah..prosiiim pomozte..
daissy

Prosim poradte mi..Uz nevladzem,s priatelom budeme spolu tri roky a za posledne mesiace sa stale len hadame..pre hlaposti a uz vobec nie sme k sebe dobri..ani nezni..alebo pozorni,ci laskavi..Spravame sa k sebe tak hnusne a lahostajne..Ja ho velmi lubim..viem ze aj on mna,ale uz to nie je take ako predtym..Proste sa nam rozpada vztah a mne je z toho na zblaznenie..Poradte mi prosim ako ho zachranit..ozivit..ako sa prestat stale hadat..alebo vase skusenosti..Dakujem MOOOOOOOOC..

slusny_muz

Problem je v tom ze Ti ho velmi milujes a podla mna on Teba nie. Ty sa snazis najst aj v tom co robi nieco dobre...myslim, ze to je len o trapeni a nie o krasom vztahu...skus sa s nim porozpravat. A ked to bude nadalej takto pokracovat, skuste si dat pauzu a uvidite

daissy

henriketka..viem ze by som asi mala cakat kedy sa on uvedomi..ale tak ma to stve..ked bude zrejme tiez cakat na to..kedy sa ja ozvem..A teraz cez vikend sme mali ist na chatu..uz to mame aj zaplatene..a neviem ani co s tym..som sa tam moc tesila..bojim sa ze on sa prvy neozve..Porad navod ako znovuozivit vztah..:((( (Inak mam 23 za dva mesiace..)

daissy

slusny muz..on mi nevynadal do..ehm..pohlavnych organov..povedal mi nieco ine..nadavky nie su len tohoto stylu.. A co som povedala ja jemu..tak jedna bola aj..taka.."pohlavna".. Mrzi ma ze sme zasli tak daleko a neviem ako sa mam z toho vymotat..On nie je panovacny v pravom zmysle slova,dokaze aj ustupit..ale niekedy si postavi hlavu v takych blbostiach..Nechcem sa s nim rozist..Ked sme nemali toto blbe obdobie..boli sme spolu stastni..

henriketka

cau Daissy,neviem kolko mas rokov ale to je asi jedno,no pripada mi to tak ze tvoj priatel nieje zrely na vztah,a asi tak skoro ani nebude,prosim ta nevin sa zo vsetkeho,pretoze tym mu davas velku sancu na to aby sa citil ako vitaz...to je "trochu" hlupe,ze by ti nadaval chlap po 3 rokoch chodenia...nechaj to v klude...nepis,nevolaj,viem ze to boli,ale ty na vine nie si!!!tak si konecne zdvihni sebavedomie a pockaj az sa ti ozve a ospravedlni...lebo tie vase hadky fakt nie su o skutocnych problemoch,ver mi!A ak sa neozve,tak ti ten BULO nestoji za to aby si sa kvoli nemu trapila...Skus nad tym pouvazovat,a nepripustat si kazdu chybu,len preto aby si si udrzala chlapa...!!!

slusny_muz

Prepac, ale v zivote som ziadnej zeny nevynadal do pohlavnych organov....
Je tu jedna moznost a to je ta ze ho budes posluchat a spravis vsetko ako bude on chciet a potom budete bez hadok, stastny..teda aspon on a Teba to bude drzat par tyzdnov. Myslim, ze najlepsie bude asi rozchod...prepac, ze ta nepodporim, ale ked on je panovacny, tak asi mu nikdy nevyhovies...

daissy

To bolo prvykrat co sme si nadavali..hoci sa casto hadavame..k nadavkami sme este nikdy nedosli..tam nejde o prechod..ale o tom ze sa hadame pre uplne blbosti..ved je chore hadat sa o tom..Trapi ma ze sme sa dostali tak daleko,ze to sklzlo k nadavkam..Ako sa z toho vymotat.?A priatel hovori,ze ma lubi..teraz cez vikend mame (mali sme?)ist na chatu..sami..tesili sme sa..aj on..A ked su tie hadky uz neunosne a sa ho pytam,ci chce byt so mnou,ci sa chce rozist..tak vzdy povie ze nie..Ze chce byt so mnou ale ho nebavi ze sa stale vadime..:(

slusny_muz

Myslim, ze jeho ten vztah uz prestal trapit a najlepsie by z toho vycuval, ale chce to spravit takym "krasnym" sposobom, aby si Ty bola vinna....

slusny_muz

to som este nepocul aby sa niekto dokazal pohadat o to ci skor ci neskor prejde prechodom a este ste sa aj pekne vulgarne porozpravali.
Ak sa hadate a nadavte si pri takychto cinoch, som zvedavy co budete robit ak pridu naozajstbe problemy....to sa asi pozabijate...
PS: Ak by si mala dieta a isla cez prechod a auto by bolo blizko by som Ti aj ja vynadal, ale smaozrejme nie vulgarne...