Lizanie vaginy

Scorpions139

Pohlavný styk už vykonávam asi tak 5 rokov a až tento rok som stretla chalana čo ma dokáže uspokojiť. Pred tým som sa bránila tomu, aby mi chalan lízal, lebo som sa hanbila, ale ako som to zakúsila, neviem si od vtedy sex bez toho predstaviť. Zaručený orgazmus mám keď sa mi chalan hrá s klitorisom, to je niečo fenomenálne, vtedy mám taký brutálne odľahčujúci pocit, cítim ako so mňa všetok stres mizne a keď mi potom ešte aj líže to je znova to isté. Dokážeme ma to vzrušiť na maximum,keď tak saje klitoris a líže kraje vstupu... Vrelo odporúčam, chalani týmto si dievča získate...

wreck

mohli by mi tu pritomni skuseni pani poradit ako na to? treba vaginu nastrihnut niekde pri hradzi alebo sa da nasimulovat vaginalny prolaps, pripadne je nejaky iny sposob?

aj ja chcem lizat vaginu, ked to tu tak ospevujete!

znity odpad

keď je pekne voňavučká a šťavnatučká tak lízať pagáčik je jedna radosť...ako písal konrád, stojí mi vtedy ako z titánia...ale keď už je čerstvo osprchovaná bez vône tak to nemá ten správny náboj

konrad

lizat vaginu je najvacsia rozkoš ,ked citiš pri ton pach ejakulatu aj moču tak ti penis tvrdne ako železo a nadherne ho potom do vylizanej vaginy zasunies, co vy na to holky?

tery

hurdi,lízanie vagíny je premna najúžastnejší sex,je to super.Vyskúšaj a odpíš aké to bolo.Si ako v siedmom nebi.Niet lepšieho sexu.Dávam tomu 100percent.Mi to robíme pravidelne,aj dvakrát za den.Veľmi sa mi to páči.Musíš to zažiť a uvidíš.