Lizanie vaginy

tokoš

mam rad oščane orosene pysky a kde ešte z ritky ide jemny zapach kvapavky tak je to len bonusik ku vzrušeniu ktore može prekonať iba zabijačkovy oškvarok s chlebikom :))))))))))))))))))))

house

Vagina musi byt vyholena bez chlpov aby sme nemuseli vypluvat chlpy.Isiel som raz na urologiu a kamarat sa pytal aky mam problem.Tak som mu povedal ze idem na kontrolu prostaty.Tvrdil že na prostatu je najlepsim liekom lizat vaginu. Tak to skusajte chlapi...

petomaser

nedokazzem pochopit muzov ktory to ani neskusili ale uz pisu ze ani za 100000 a podobne...nevedia co je dobre...mnam....a hlavne co to dokaze zo zenou

jojka774

Tak poprve ja neviem pochopit zeny co nemaju radi ked im chlap vylize ale neodsudzujem ved kazdy sme iny.. len ja to nechapem :D
Po druhe, lizanie vaginy je pre mna nieco neskutocne, bohovske, uzasne no nedam na to dopustit a strasne sa mi paci ked si to chlap uziva a robi to rad a ked to na nom vidim ze je z toho vzruseny tak ja som este viac. Orgazmus mam vzdy zaruceny! Niekedy mi to priatel spravi aj viac krat za den. A ked sa este pred samoznym aktom so mnou pekne pomazna, bozkava ma, hladi ma a postupne sa dostane s jazykom tam dole tak umieram :)
Pri sexe som sa este neurobila ale robi mi to dobre, mam to rada ale nedosiahnem vrchol preto som vdacna oralu :D

Andaluzit

Lizanie vaginky je velmi krasna a vzrusujuca dobrotka. Ak to robis po prvy krat nevrhni sa k tej dierke ako divoch, ale chod nato jemne. Najprv privonaj , potom jemne obliz ak ti nic nevadi tak si vychutnaj tu super radost. Budes tak vzruseny , ze budes mat az usi cervene. Ak budes casom ostrielany fajsmeker tak taka cersvo vycikana a jemne orosena od mocu je ta prava pochutka

purepurr

mna to vobec nevzrusuje, je mi to praveze neprijemne. nechapem, co sa na tom chlapom paci, ked zena z toho nic nema. a uz aj zly sex je lepsi nez to lizanie.