Pokec....=(

Príspevok v téme: Pokec....=(
Bublinka_007

Mám Problém...Už Asi Rok Mám Chalana A Neustále Riešime Pokec...Raz Som Využila Jeho Neprítomnosť,Keď Na Chvílu Odišiel A...Mal Tam Na Pokeci Samé Baby...Keďže Mal Aktivované Ukladanie RP-čiek,Pozrels Som Si Historiu A Našla Som Tam Veci,Kt. Mi Vyrazili Dych...S Niektorými Si Písal Nezáväzne,No Jednej Napísal Aj To,Že Ju Lúbi A Že Sa Stretnú...To Sme Si Vysvetlili,Vraj Chcel Len Vedieť Aká Je...Ale Ako Mám Docieliť ,Aby Tam Nechodil?...Ja Som Sa Tiež Kvôli Nemu Pokecu Vzdala,A Keď Mu Poviem,Nech Tam Nechodí,Tak To Na Chvílu Prestane...No Vtedy Si Píše Cez Skype A ICQ...Je To Len Moja Prehnaná Žiarlivosť,Alebo To Nemá Medzi Nami Zmysel?...

Bublinka_007

Ja Mám 15 On 18 A Sme Spolu Vyše Roka...A Keď Ste Už Začali S Tým Mobilom...Tam Má Tiež Milion A Päť Báb,Ale Vraj Žiadnej Nevolá...Možno Si Len Veľa Vecí Domýšľam...=,(

kvietok 12

ano mas pravdu,moj si stale vypisoval s babami cez mobil a raz som mu jednu nasla ulozenu ako zlaticko este krajsie ako mna,no to bol sok

Bublinka_007

Je Milý,Je Rovnaký Aký Bol...Ale Možno Je Len Dobrý Herec...Každopádne...Asi Bude Najprijatelnejší Rozchod...Bude Bolieť,Ale Neznesiem Keď Si Aj Ďalej Bude Písať S Tými Kur***i....=,(

hannuul

inak to, ci ta lubi musis citit,..ak je iny, odmerany a pod. tak to nieco znamena, sama ho poznas a sama sa musis rozhodnut ako to chces riesit.

Bublinka_007

Písala Som Mu Z Iného Nicku...Bola Tam Aj Foto,Nebol Čerstvo Zaregistrovaný...A Keď Som Mu Napísala,Či Nepopíše,Neodpísal...Ani Na Viacej Pokusov...Z Viacerých Nickov...Tak Ja Už Neviem...=,(((

milovna

urob si novy nick,daj si tam daku fotku a zvadzaj ho a uvidis ako bude si s tebou pisat.ked to nedopadne dobre,myslim tym,ze ta bude chciet...tak mu to tam do tej rpcky napis ze si to ty a ze vidis pravdu aky je a preto sa aj nanho vybodni.ja viem,je to tazke uz len preto ze si naviazana na neho,ale ver tomu,ze nebudes lutovat a ver tomu ze to ani dlho nebude trvat to ze nanho zabudnes.ver mi,ked budes silna,zvladnes to aj bez neho

hannuul

a aj napriek tomu som s nim ostala, no odvtedy je vsetko ine (z mojej strany) a mam pocit, ze aj ta laska, ktora sa 3apol roka stupnovala teraz zacina miznut...

hannuul

moj robi to iste. a tiez som mu nasla jednu ktorej pisal ako ju ma vazne rad a opisoval ich milovanie - ku ktoremu malo dojst(ked sa stretnu) :(ako aj to, ze lutuje ze ma mna... :((