Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

sejfy

mne presneee tak isto to urobil ten zineryt take bolave chrasty až mám..a tie iste vyražky už vyše dvoch tyždnov:/....kožná mi kazala prisť po 4 tyždnoch..no prešli dva a ja uvažujem,že zajdem k nej už zajtra:/...len neviem čo mi povie..._:/ podla váš čo mám robiť?://

konopka:)

ja teraz skusam na moje vyrazky na čele konopny krem:)tak uvidime ci to pomoze,zacala som s nim len vcera tak ešte neviem povedat ,ale horsie to rozhodne nemam zatial:)a zineryt je kravina nebrala by som ho uz na tvojom mieste

aurra

liuskaa :

a kde sa da nieco take kupit ? pocula som uz o takychto prirodnych mydlach .. pomahaju ? teda vlastne zmiernuju akne alebo ake maju ucinky ? :)

aurra

kučk:
vykasli sa na cely zineryt, mne tiez nic nepomohol ba este viac zhorsil... radsej skus nieco ine. zatial pouzivam uz skoro tyzden ten locacid a zatial nepozirujem ziadne priznaky o akych mi hovoril doktor a su aj napisane v pribalovom letaku. niekedy mam pocit ze na mna vsetko posobi inak akoby mi to malo pomoct .... aaaaaa

liuskaa

skuste pouzivat seba med mydlo - pre citlivu pokozku, je urcene na rozne kozne nemoci...osvedcene... alebo ichtamolove mydlo...

kučk

ja už mám pocit,že mi nepomaha nič:/..skušam všeličo no:/ neviem...a ten zineryt:/ neviem či si ho mám dalej davať či nie..mám až take chrasty z neho:/

Ivka23

Ja si dám asik tak polku kocky droždia do toho pol lyžičky medu(pozor ak ste alergické tak si ho nedávajte) a pár kvapiek mlieka, to sa rozmieša a je to také tekutejšie,natriem si to na tvár nechám si to tak 20 min, a opláchnem čistou vodou a už nič si nedávam. Používam to už druhý týžden, pričom v prvý som si to dávala tak tri krát do týždňa, a teraz ked sa to zlepšilo tak už iba 2 krát. Už po 4 aplikácii bolo vidno výsledky.

sejfy

aurra
ja mám tiež na chrbte..niekedy som mala strášne na dekolte no už lepšie..teraz sa mi na pleciach začali robiť..a tvár hlavne líca:/..chcela som aj solarko vyskušať tak uvidim..ja tiež použivam tento make up:) aa kozmetiku? tak použivam garnier pure active ten novy gel...a ako masku bahno z mrtveho mora....a ako pletovu vodu..žihlavovy čaj..silny..je to super:)...a ten zineryt:/...

aurra

sejfy

ja chodievam este aj do solarka.leboja mam problem s akne najme na tele - na chrbte a rukach a niekdy na dekolte :( co ma strasne ubija .. tvar mam na pocudovanie dobru sem tam daka vyrazka .. takze pouzivam normalny make up maybelline affinitone.. ty aku kozmetiku pouzivas ? napr odlicovacie vody tonizacne kremy a tak ?