Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

siisa 25

mna bolela hlava a mala som depky ako neziaduce ucinky,tam je to myslim aj pisane dokonca az samovrazedne myslienky v tom to hrozne je

siisa 25

sejfy s tym aknemycinom to neprehenaj ako ja,ja som si ho davala aj na male bodky,a ked sa stalo ze sa mi vyhodilo vela velkych cervenych uz to moc nepomahalo,takze opatrne,ale je to velmi dobra mast na akne to je fakt a gafrova voda som pocula tiez len same chvaly

sibalka:))

no mi hovor,ale potom sa to krasne zlepsilo..lenze ta sucha koza,pery do krvi popraskane,bolesti hlavy,zvracanie,paranoja,stale anginy...choroby,...aah som rada ze je to za mnou

siisa 25

sibalka ja by som ten roaccutane tiez uz asi nechcela,lebo moc to bolo zo zaciatku zle az som sa hanbila von chodit,ked som nemusela nikde som nechodila a malo to veru aj neziaduce ucinky,no a pomohlo len docasne,nevyriesilo to cely problem natrvalo,len na nejaky cas taka je pravda o tom

sejfy

lenkaaaaaaa ďakujem:)

sisa..suhlasim so zinerytom..mne tiež hroozne...podla mna je skor na take tažke akne..take velke zapalene..lebo na chrbte čo mám paru takych velkych na tie mi zabera..ale na tvari vobeec...

sibalka:))

no,ja uz som brala kadeco ale roacuttane nikdy viac...myslim ze vsetko co pisali ako negativne ucinky..tak sa mi aj prejavilo...hroza...vysadila som uz su to dva roky...a vratilo sa mi to..:(..ach...teraz mam duac gel zinerit...tak som zvedava ako to pojde...

siisa 25

mne roaccutane strasne najskor zhorsil plet to bolo hrozne na zaciatku liecby,ale potom uplne vycistil mala som len jednu,dve bodky,ale najhorsie je ze sa to casom vsetko vrati spat,ale aspon chvilu si clovek vydychne,aknemycin je dobry suhlasim,ja som ho ale brala dlho tak mi uz nepomahal,ale zo zaciatku pekne lieci akne,teraz mam duac gel,ktory tiez chvalia tak uvidim a zineryt mi naposledy dokazil cely ksicht,neviem ci nejaka alergia abo co ale hruza