Mam narodeniny a priatel so mnou nebude

Príspevok v téme: Mam narodeniny a priatel so mnou nebude
kikimiki

Ahojte, chcem len vediet vas nazor ...
Dost ma trapi to , ze v nedelu mam narodky - 18 a je vlasne aj valentiuna a moj priatel mi povedal ze v nedelui spolu nebudeme lebo to by sme boli do vecera a ze on pondelok rano vstava rano vstava.. do školy .. ako keby ja nie ale nevadi : (( a povedal mi ze nic pre mna ani nema tak nech sa nehnevam,lebo ze nema cas mi niecdo kupit .. spomiinal ze maa teraz peniaze cize v tiom by nebol problem....... to akoze mne nejde o to aby mi dasval nejake drahe darceky,..mne by stacilo keby mi da papier napriklad a nakresli tam srdiecko : ((( je mi z toho msmutno lebo sa citim ako daka... no neviem ale akokeby mu ani nezalezalo a to sme spolu rok a osem mesiacov a mame velmi dobry vzttah.. nejde mi o ten dasrcek aby ste si nemysleli.. ale o princiima o to ze sa citiom tak blbo.......mno neviem co si mam mysleit lebo viem ze ma velmi lubi a vioem ze mu ozaj na mne zalezi vsak aj mne na nom .a ale toto ma trapi : ((((

hsshhs

ahoj, ja mam narodky dnes, a niesom s nikim z rodiny ...20r.... a nikim blizkym,,, tak si to uzi s rodinou alebo kamaratmi ktorych mas rada a ktorym zalezi na tebe,,, ak to tvoj priatel naozaj mysli takto,,, ale myslim si ze to povedal len tak a ze chysta nejake prekvapenie, to nikdy nevies,,, tak vydrz a potom daj vediet...

kikimiki

no ved vadi mi to hej. lebo tpo aj ked si niekto neprizna podla ma kazdemu : ( .. ale lked to tak chce.. no neviem dost teraz nad nami premyslam. a viem o vela chybach ake robi ale ake robim aj ja.,.. :( diky za odpovede potom neskor sa ozvem ahojte

Deee

no ked uz ho lubis musis si polozit otazku, vadi mi to natolko, aby som sa s nim rozisla? ak nie tak sa tym nezaoberaj, nevycitaj a lub ho takeho aky je...ale ako vidime tebe to prekaza tak sa musis uz len sama rozhodnut ci to chces takto (lebo muza neprerobis aj keby si sa na hlavu postavila ani nezmenis)alebo nie...

kikimiki

hah agaven ved ty ani citat nevies : )))))
ved tam je len napisane ze to bolo trapne..ale to som len vtedy povedala ,lebo som bola nahnevana ,..prepac ale na tvoju osobu som nepovedala NIC.

kikimiki

lenze mna nikto iny nezaujima : ((( lenze viem ze to neni dobrezanmenie ani do buducnosti. (((((((( ked ja s nim chcem byt hm,..

kikimiki

hej mozno sa mohhol pretvarovat rok....agaven...rozideme sa ? a na to si ako prisiel ? po precitani par prsispekovok ? super fakt.. no hej boli sme uz parkrat rozideni ale to pre kraviny a vzdy sme sa dali dokopy. a aj ked sme spolu nechodili ale to len tak max mesiac tak celyyy mesiac sme sa stretavali a boli spolu tak ako keby spolu chodime..lenze co uz tych osem mesiacov?M?? podla mna to neni len tyyych par mesiacov chodenia ako si povedal, za tie takmer dva roky sme toho vela prezili a proste pride mi blbe .. ked ja fakt necakam nieco velke fakt mi staci hocico : ( ved na vianoce sme si dali navzajom darceky a bolo to take pekne : ((( ved hej je to take ze todst neprijemne : (... noa sokm mu povedala ze ani cas nema : (((( a tak dalej a on sa este urazil..ale s darcekom som mu nic nevycitala ved tak dako to predychavm ved svet sa nezruti predaa...