Mrly (hlisty) a chudi partnery

cappy

asi tu len napisal tak sprostu temu,aby zaujal :D ...a este k tomu do kategorie sexuologia...mozno sa dostane aj k tomu, ci nemoze prejst na nho hlista sexom :D

luciaaaaaaa

ja mam pocit ze obsah tejto temy vobec nieje skutocny a navyse ked uz , neviem co maju mrle spolocne so sexuologiou/sexom

n,..

počkať a to si sa im akože kukal do zadku? a nervový sestém aspon ako viem .. nič nemá s nervami ako keď je žena nervózna že nadava..... ale s nervami že hýbať rukou atd... teda možno sa mýlim

n,..

Túto celú temu nechápem.... však to je blbosť:D a nechápem ako môžu byť hned tvoje priateľky nakazené..a hned na chudosť to zvalovať a neni si ty nakazený?? lebo ono sa ti to môže stále vraciať keď sa poraidne nevyliečiš.. alebo nemáš psa? aj keď ho pohladkaš a potom si hned neumyješ ruky a niečo zješ ... tak sa ti to vajíčko hned dostane do tela... celé to nechápem:D

AdamKrt

No, tu nepomoze potom asi nic ine, nez partnerke vysvetlit, ze si mal v minulosti zlu skusenost a ze dbas na jej i svoje zdravie a tak by si rad, ked sa date obaja vysetrit, nech nedojde k nejakym zdravotnym komplikaciam.

filipina

Ja som si klikla, lebo som bola zvedavá, čo má ten názov znamenať...hádala som naprílad: Mŕtvi a chudí partneri....