S akymi tažkými zavažiami cvičíte?

A-Z

O rysovani tu vobec nemoze byt rec, pretoze:
a) rysovat znamena vlastne chudnut, zbavovat sa podkozneho tuku, aby boli vidiet svaly,
b) z coho vyplyva, ze rysovat ma vyznam len vtedy, ak uz nejako svaly mam.
Objemovy trening ma svoje specificke cviky, stravu, mozno aj doplnky vyzivy (vyssie vahy, menej opakovani, v jeden den len jednu velku svalovu skupinu + mensie), rysovaci trening ma svoje specificke cviky, stravu, doplnky (kruhovy trening, precvicuje sa cele telo, vela opakovani pri nizsich vahach a v ostatne dni aj aerobka - beh, plavanie, korcule, stacionare). A silovy trening je zase nieco ine.

darika

kto nikdy predtym necvicil,pre toho je 50kg vaha nie tak malo.Nie je to vaha pre male deti.Zase napisem,ze zalezi od toho,kolko vazis,kolko cvicis,aku mas stavbu tela,ci ti ta 50kg vaha robi problem.
Hlavne necvic sam,ak to myslis vazne.Vzdy by mal pri tebe niekto byt,kto ti bude moct pomoct.Je to lepsie.

....m

ide o to,o co ti ide
ak vyrysovat tak male vahy a vela opakovani
ked nabrat velke vahy malo opakovani,kruhovy trening obden
50kg je vaha pre male deti a 30kg chlapcov

0vecka

2 Denz ma nepodcenuj ja sa zvykol rozcvicovat so 40kg a siel som na 100 ale ramenam sa to nejak nepaci takze bench press uz nerobim

darika

ja nerozumiem,kedto myslis vazne s cvicenim,preco nejdes niekde do posilnovne aspon 1-2x,kde ti podla tvojej stavby tela zostavia program ne cvicenie a ak budes chciet,poradia aj s jedalnym listkom.Tam ta uvidia.Tu ta nikto nevidi.Ak si zaciatocnik,musis vediet dychat,poriadne chytit cinky,ako a kde chytit stroj...
nejlepsie je ist tam.

A-Z

Denz,

poznám pár profesionálov a hlavne ich názory som nielen počula, ale videla aj realizovanie...
A tiež ja sama mám nejaké skúsenosti.