Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

panika

ved zas hej,clovek nechce zneuzivat.mna na celej veci najviac stve,ze tam vlastne chodim uz s urcenou diagnozou-len potrebujem lieky .A este tie mi dava vzdy take,ze v lekarni necham majland (a kolko razy mi napisala nieco,co uz neexistuje-tak len beham...).

ethel

:-) je to výhoda,ale radšej by som bola,keby som to nemusela nikdy využívať...ale žial to sa nedá,tak to aspoň zneužívam

ethel

ja som tiež nespokojná s našou detskou dr...zmenila sa a tak rada by som jej tu urobila reklamu,ale nebudem taká ako ona...radšej tam už nepôjdem.Ja mám tú výhodu,že sa liečime iným spôsobom...

panika

aj mne detska tvrdila,ze je teraz vela crevnych infekcii.
Vytery jej nerobila-mame taku "fajnu" detsku.Vlastne ju mam aj od ruky,ale nechcela som ju menit,lebo pozna deti od narodenia-ale uz niekolko rokov nad tym rozmyslam (neviem,dokedy chcem cakat).Je mi to trapne-neviem to urobit.Ale obe deti skonstatovali,ze chcu inu lekarku a obe povedali tu istu (uz aj u deti funguju doporucenia).Tak k nej pojdem a spytam sa