ladviny

Príspevok v téme: ladviny
monika666

ahoj vsetci, prosila by som o radu. coraz castejsie mam silne bolesti ladvin. ma s tym niekto skusenost?vedeli by ste mi nieco poradit od bolesti co vam pomaha?myslim nejaky domaci recept alebo nieco take. viem cimskor by som mala ist k lekarovi ale momentalne som v zahranici a domov idem o mesiac tak rada by som to nejak vydrzala.dakujem pekne

mata

Na obl. kamene pomáha pivo plzen, ale pozor, treba citat povod, lebo ho vyraba aj saris, takze treba pit len original - ta voda ma skvele ucinky, mojej mame to pomohlo, lekar sa nestihol cudovat.

monika666

ahoooj larvica: dakujem velmi pekne za tvoje odpovede. hned na 26teho som uz objednana k lekarka, tak dufam ze vsetko dobre dopadne. urcite dam vediet co a ako. tak zatial sa maj, nech sa ti dari a hlavne vela zdravia, ved to je to najhlavnejsie co mame, vsak? len skoda ze si to ludia uvedomuju az neskor. este raz diky :-}

larvica

ked mas zapal obliciek je to velmi vazna vec a po par dnoch uz by ti bolo tak zle ze kdekolvek na svete si, uz by si bola na pohotovosti. ty skor popisujes ze ta to boli dlhodobo...preto usudzujem ze su to tie kamene...niekedy sa ta bolest objavi a potom zas zmizne...a niekedy su s tym dlhodobejsie problemy. mozno sa mylim a kamene to nebudu :-) ale myslim ze ten zapal obliciek to nebude. kazdopadne daj vediet ako sa mas, ako sa ti to vyvija, aj ked navstivis lekara ze co to bolo :-)

monika666

pre juditu: dakujem pekne za odp., kde u nas mozem dostat to aloe a tie ost. preparaty? v lekarni? da sa to obj. aj cez internet?

monika666

larvica: diky pekne za radu aj za tie linky, hned si to aj pozriem ale este jedna otazocka z coho usudzujes ze nemam zapal ladvin? ake si mala priznaky ty? dakujem