ladviny

Príspevok v téme: ladviny
monika666

ahoj vsetci, prosila by som o radu. coraz castejsie mam silne bolesti ladvin. ma s tym niekto skusenost?vedeli by ste mi nieco poradit od bolesti co vam pomaha?myslim nejaky domaci recept alebo nieco take. viem cimskor by som mala ist k lekarovi ale momentalne som v zahranici a domov idem o mesiac tak rada by som to nejak vydrzala.dakujem pekne

liv

Tak ako Monika666 takisto mam take problemy uz vyse tyzdna..musela som sa fasa prechladit..a tiez som v zahranici.. domov idem o necele tri tyzdne, dufam ze vydrzim do vtedy sa snazim jest viac vitaminov, pit urologicky caj.. a nosit ladvinovy pas.. no ale dobra rada by mi tiez bodla... dakujem..

inka1989

ahoj vsetci. Už dlhsiu dobu mam problémy v miestach kde sa nachadzaju ladviny:(som z toho uplne zdrvená v noci nemozem spavat budim sa zo sna. rano ma všetko nenormalne boli nevydrzim sediet na stolicke dlhsie ako 4 minuty bez toho aby som bola v klude...picha ma v tych castiach ked chodim ked stojim ked sedim NEUSTALE ta bolest sa uz neda zniest!!!mam len 18 moze to byt tym ze som nosila hole krize???aj ked sa teraz o krize staram tym ze ich mam neustale v teplne nestaci to:(kazdy den jem ibuprofen ale uz nic nepomaha POTREBUJEM SURNE POMOCT co mam urobit aby ta neznhesitelna bolest prestala mam aj problemy s chrbticou ale tie sa s touto bolestou nedaju porovnat ved mam len 18 co budem robit ked budem mat 30:(a budem chodit do roboty pricom moje povolanie si bude vyzadovat mnoho vydrze pri uprave obocia mihalnic celkovej kozmetike ... aj teraz ma to strasne pichaa a ked si lahnem nepolozim celu plochu chrbatu na postel mozno do polky:(PROSIM POMOZTE MI!!!!!!!!!!!!!

larvica

este mi napadlo, ak by to boli tie kamene...skus zmenit znacku mineralky (ak pijes).
je dobre striedat ich znacky, pretoze ked dlho pijes nieco rovnake tak sa ti tie mineraly usadzaju...a hlavne vyberaj tak aby to tych mineralov malo co najmenej :-) drzim ti moc palce, nech ti to dobre dopadne :-)

monika666

clovek od bolesti ide zosaliet, mam 21 rokov, dost casto na tabletkach ked mam silne bolesti, a vten den ked mi je tak zle najhorsie na tom je ze som neschopna nieco robit,len to pretrpiet v posteli a modlit sa kedy to prejde + urol.caje a obklady mi pomahaju, ale fakt mlady clovek pracujuci mimo sr tak fungovat nemoze...

monika666

no problemy s tym sa mi uz tahaju dost dlho len teraz sa to podstatne zhorsilo. najlepsie na tom je ze v minulosti som bola na vsetkych vys.ale nic nezistili,len gynekolog stale ked som prisla tak vzdy nieco nasiel...stale to iste dookola. mala som aj silny zapal moc.ciest.ale vies to nase zdravotnictvo.no uvidim ako dopadnu vysetrenia teraz ked pridem domov,len nech mi skusia povedat ze som uplne zdrava :-}

monika666

ahoj ethel, dik za radu no urologicky caj uz pijem dlhsiu dobu aj sa snazim byt v teple, no ale zeby mi to nejak extra pomahalo...

Ivka 1

Pre Moniku. Monika napíš mi na mail.adresu.Ak chceš vedieť viac. Pošlem Ti info o preparátoch,včelom propolise. Mám s tým veľmi dobré skúsenosti.