Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

isabella

tu co mi predpisala doktorka, na to sa aj vztahovala nejaka zlava z poistovne, tu som si davala rano a vecer, asi sa najskor porad s lekarnickou, bo ja netusim, ze ktore druhy maju aky obsah tej kyseliny... a teraz mas dobre obdobie, mozes jest uhorky, papricku a vselico mozne aj nemozne co je zelene a tam je tej kyseliny tiez vela ;-)

isabella

tu co mi predpisala doktorka, na to sa aj vztahovala nejaka zlava z poistovne, tu som si davala rano a vecer, asi sa najskor porad s lekarnickou, bo ja netusim, ze ktore druhy maju aky obsah tej kyseliny... a teraz mas dobre obdobie, mozes jest uhorky, papricku a vselico mozne aj nemozne co je zelene a tam je tej kyseliny tiez vela ;-)

dadkaaaa

ved prave, ze nechcem nieco nasilu tlacit do seba. urcite radsej vela ovocia a zeleniny...
isabella tu kyselinu mam jest 1 tabl. denne?

isabella

dadkaaaa, zatial ti ta kyselina bude stacit a potom sa porad aj s lekarom, uvidis sam co ti odporuci, ja ako som aj napisala, nechcem riskovat bo v rodine velke deti mame, resp. moj muz aj jeho brat mali cez 4,5kg a ich rodicia boli tiez ked sa narodili velki, tak ja nejdem riskovat

isabella

lienkak, kvoli vysokej porodnej hmotnosti, tych vitaminov je fakt vela a babo ma potom aj viac ako potrebuje, ja osobne som to nechcela riskovat, kedze z manzelovej strany sa vzdy rodili velke babence... radsej sa snazim mat pestru stravu na vitaminy a coho je treba viac, to mi doktorka predpise...

dadkaaaa

isabellka dakujem :))) takze mi staci len ta kyselina listova, o.k. :)
keby si ma len videla aka som potom zostala zmatena :D uuuplne mimo :D