Depresia ?

Príspevok v téme: Depresia ?
Awake666

Mam problem, myslim,
niekedy mam take stavy.. ze,mam uplne depku... som bez energie, je mi blbo, smutno najradsej by som reval ale ani to sa mi neda a zrazu behom minuty osm vesely vysmiaty clovek... soms trasne anladovy v poslednom čase, absolútne sa mi nedá sústrediť, v jednom momente počúvam napr. učiteľku a zrazu som myšlienkami na kilometre vzdialený realite... a myseľ mi blúdi niekde v prázdne.
Môžem mať depresiu ?
_______________________-
Depresia - www.zdravie.sk

barbinka

Mne sa len nepáči, že pri každej banálnej veci ti rovno predpíšu antidepresíva. Kamarát sa rozišiel s priateľkou a psychiatrička mu dala antidepresíva. Hrozné. Teraz mu z nich preplo. som rada, že som také lieky nikdy nemusela brať.

mellinda

Denz, divny je ten, kto druhemu vnucuje svoj nazor... ale ved ludia si vedia urobit ten svoj, nastastie. Bye bye, koncim v tejto teme.

Denz

melinda- ukludni sa v prvom rade.

Vela mladych ludi nema oporu u rodicov a nikdy nebudu riesit take veci s niekym!!!
Asi si nic podobne nezazila!!
Taky clovek sa uzatvori sam do seba!!!!

mellinda

No a tymto linkom z wanda.sk si to uplne zabila.... A ty sa tu budes hrat na odbornika an depresie. Ked si robis testy z WANDA.SK....no comment

mellinda

Kde beries pravo hovorit niekomu, ze jeho nazor je zly. Nazor je o tom, ze je to nazor. Zasieras tu mladym ludom mozgy.