Ako urychlit rast vlasov

korinkkae

Ja som pocula ze pomaha sampon z placenty,kvapky na vypadavanie vlasov tie stimuluju aj rast,velmi dobra je zihlava,harmancekovy sampon,to len dopomaha k vlasom ale hlavne nefenovat nezehlit nekulmovat nezatazovat ich a potom vlasy sa vam odvdacia tak ze budu kraasne rast

oškvarka1478

aspoň raz do týždňa si vlasy oplachuj horčicou a nastrúhaným cestnáčikom....výborne to pomáha...ALE POZOR! ten týždeň si nemôžeš umývať vlasy....a potom aspoň 3 dni nepoužívaj žiadne voňavé produkty na vlasy (myslím tým veci z drogérie)..po tomto procese ti vlasy zaručene narastú za mesiac 20cm..mne to pomohlo.:)

Damasskaruza

Skuste stimulator na vlasy eshopikarov.sk, su to olejceky lisovane za studena, zakladom je mandlovy olej, olej z rozmarinu, levandule, bergamotu, ylang-ylangu. V olejoch je vytazok rebricka, zihlavy a zeruchy. Masaz pokozky hlavy zlepsuje vyzivu vlasovych korienkov, dobry je zabal pred kazdym umyvanim.

lilianka1234

Ja si raz za tyzden oplachujem vlasy harmancekovym cajom a pouzivam nastruhany zazvor na vlasy a toto robievam uz 2roky a mam krasne dlhe vlasky.

inhkjhj

ja mam taku skusenost ze ked mam dlhe vlasy tak ich trochu podstrihnem a potom narastu viac ako predtým a tak dokolecka dokola az ich mam po zadok(ak si plavkyna ako ja tak ti vela z tohto nepomoze ani to moje lebo si musis po treningu umyť a ususit a to skodi vlasom

odpovedam

matka872, ty si myslis, ze po 2 tyzdnoch uvidis vysledok? to chce mesiace na to, aby si videla vysledok. Nehovoriac o tom, ze ked si budes nadalej vlasy fenovat, tak sa ti nikdy neuzdravia. Teplo skodi kazdym vlasom, nicia sa ti z fenu, nie genetiky...