Zlomenina klúčnej kosti

renka81

Ahojta, moja dcérka /4/ si včera zlomila klúčnu kosť, spadla keď sa jašila na posteli, nepriznala sa, až keď ráno nevedela vstať z postele, teraz to má zviazané a objednali jej bandáž. Liečba trvá dlho u detí? Vie mi niekto poradiť?

trubka321

Prosim Vas, mohli by ste mi poradit, kde by som mohla dostat kupit PAJONČEK? Neda sa to objedant nahodou aj tu? Vopred Vam dakujem.

klucna kosticka

Cawte dolamanci...chcel by som sa vas spytat ci a kolko cash ste dostali z poistki za tuto je*nutu zlomeninu...dik

tamale

Ahojte, 23.5. ma zrazilo auto, zlomena klucna kost.. Ako dlho sa budem musiet zaobist bez bicykla? Ake su Vase skusenosti, prosim.. Neoperovali ma, mam len fixovanie (stela dorsis)
Dakujem, ROman

mokuš

zdravim ,ja sm si kosť praskol včera,ani ma to tak nebolelo ako na druhy den,hovorite že budem zviazany mesiac?tak to asi nevidržim,už teraz je to strašne : (

zanocka72

Keď ti daju dolu bandaž nos aspoň 1 mesiac tzv pajonček,alebo nejaký iný spevňovač,môjmu synčekovi to pomohlo ,kalus bol veľmi malý a pekne sa všetko zrástlo.

manka

moj manzel mal tiez zlomenu klucnu kost najprv tvrdili ze to treba operovat potom zmenili nazor nie je dolezite kolko to mas od seba ale v akej su kosti polohe oproti sebe. Moj muz bol doma asi mesiac dalsi mesiac chodil na rehabilitacie az sa to upravilo ale vyviazany bol asi mesiac. Vela trpezlivosti

miriama

Aj ja som mala zlomeninu klúčnej kosti a pri zrastení sa mi vytvorila na ramene hrčka na ktorú doktor povedal ze je v poriadku, počase sa stratila ale aj tak sa mi klúčna kosť zle zrastla.

ronaldina

ahoj dolamani:) ja tiez k vam patrim ja som mala asi dost stastia ked som si ju zlomila ako tak citam vase prispevky:)) mne sa to zrastlo samo:)) sice chodila som asi 3 mesiace ako rambo ale potom ok:))a teraz??? obcas to pobolieva hlavne ked dviham nieco tazke alebo dlho beham ale to su asi vedlajsie ucinky:)vela zdaru vsetkym

monca

ja som mala tiez asi 1 cm od seba zlomenu klucnu kost.Operovali mi ju hned. po dvoch dnoch pri tlaku sa mi droty uvolnili. horsie sa to hojilo a nevyzeralo to pekne. po roku som si mala dat droty von, nesla som, ale po troch rokocg som zacala mat bolesti, tak som si predsa tie droty musela dat vybrat. uz je to v pohode.