Schudnime spolu do leta :)

Príspevok v téme: Schudnime spolu do leta :)
Nikka18

Ahojte!
Začínam s chudnutím a tak by som bola veľmi rada ak by sa našlo nejaké dievča-žena ktorá by do toho šla so mnou. Viacerým sa chudne ľahšie.:)Mohli by sme tu každý deň písať čo sme jedli, čo pili a ako cvičili a každý druhý týždeň si merať hmotnosť.Bolo by to zaujímavejšie a šlo by to ľahšie. Nájde sa teda niekto kto ide do toho? :)

potkanica

no, nejako to tu zamrzlo :)
Pridam dnesny den, mala som par prehreskov ale som na seba hrda :)
R:ovsene vlocky s medom a mliekom
D:jablko + 2 gulicky ferrero roscher (nevadi :D)
R:segedinsky gulas a 2 knackenbrody
V: 3 knekenbrody s cottage cheesom
3 litre mineralnej vody plus 45minut behu a potom chvilu posilka :)
Ako ste na tom vy?...

Tamaraa

ahojte dievcata!:)
presiel tyzden a ja mam o 1.5 kg dolu. som hrozne rada, hlavne preto, ze som sa CELY tyzden ovladala a neprezierala sa.
dnes som toho vela nezjedla,na ranajky ovsena kasa a pomaranc, D+O:graham. chlebiky (3 krajce) s roztopenou cokoladou,2 jablka, na veceru acidopedo, vlasske orechy a graham. rozok.
samozrejme, pokracujem daleej:)

SlaveGirl

Noemi Rain :
mam doma rotoped,orbitrek,stepper,švihadlo a cvičim jogu...

už som schudla pred 2-3 rokmi ale teraz som mala 2 mesiace problemy stále som bola v nemocnici pohyb žiadny tak to išlo hore...teraz som iba zvišila pohyb

denne cvičim 2 hodky bud na steppery,orbitreku alebo rotopede,40 minut joga a brušáky,inak mam super cvik so švihadlom na pás: zoberieš si šivadlo daš si ho napolky chytiš do ruk,postaviš sa nohy daš mierne od seme a ako držiš švidlo tak ruky s nim dš nad hlave a uklanaš sa do strán :))

Anahita

Ahojte baby...

Tiež by som chcela schudnúť.Od leta som pribrala 6 kg, čiže momentálne mám pri výške 178 cm približne 70-71 kg.Som z toho nešťastná.Už tri týždne jem pravidelne v menších dávkach a vynechávam sladkosti,no váha sa pohla len o 0,7 kg smerom dole.Je pravda,že sa veľmi nepohybujem,ale keď sa trošku oteplí, chcela by som chodiť behať,lebo do posilky ma asi nikto nedostane-hanbila by som sa,že neviem s čím sa ako cvičí a pripadala by som si tam ako z inej planéty a ani kamarátky nie sú veľmi športovo založené,čiže sotva ich dostanem do posilky.

Noemi Rain

Slavegirl, mozem sa ta spytat, please ??? Akym sportom chudnes ??? A odkedy cvicis ??? Iba sa pytam ... DAKUJEM !!!

Noemi Rain

AHOJ NIKKA18 !!!
Nuz, zacala som iba nedavno, od januara to nie je dlha doba ... To iste chapes. Este nechudnem. Neviem kedy to zacne ... Zatial sa citim iba lepsie a lahsie, no kila su tie iste ... S Rubint Rekou zacinam este len dnes, potrebovala som si ju zohnat a precvicit sa dovtedy ... Nezabudni, nikto, kto teraz vyzera dobre nevyzera dobre iba zo dna na den ... Je to dlhodoby proces, ver mi ... Do leta sa vsak usilovnostou a vytrvalostou moze zmenit kadeco. Neboj a hlavu hore !!! Noemi

SlaveGirl

Ahojte babule tak ráno som sa odvážila 75,2 kg čiže už 4 kg dole od februara,možem povedat že som veelmi spokojna je to hlavne tym športom postava je o vela pevnejšia a najlepšie je že cvičenie je moja zavislost.

Som ani nečakala že 4 kg budú tak velmi vidiet takžy ma chvali že mma pekný pás a že som dajako pekne schudla,takže mam ešte veela energie do chudnutia

jully

baby,dnes som sa vážila...mám o jedno kilo menej,tak ma to povzbudilo...:) keďže mám aj dosť prehreškov tak mi to nejde moc rýchlo.Ale aspoň nepriberám a do leta viem,že to hravo dám :) veľa šťastia...