Kondomy Mondos

sumsumienka

ty idiot,
nemame 14 ani 15 rokov a nie sme ani na hlavu, pouzivaj si kondomy, ake chces, nam proste nevyhovovali a tak sme nevideli dovod si ich proste kupit znova... dnes uz beriem tabletky, kondomy su tabu

tablaltur

nuž to sú mi ale drísty s tými výrobcami z Ukrajiny, a ešte aj to, vraj v DE ich nikto nepozná...
Však na balení píšu aj názov výrobcu, "mpt med production Erfurt", a ten je prepojený na Ansell - so značkami ako napr. Manix (známa značka vo Francúzsku), Amarelle, Condomi (Condomis; tie sa kedysi predávali aj u nás a boli velmi kvalitné)
www.ansell.com
de.wikipedia.org

Niekto asi nevie ani čítať (údaje z krabičky) použiť vyhladávač, či samotnú pánsku ochranu.

Inak tie condomi sa predávajú v zahraničí (DE a pod) okolo 5 EUR za 10 ks, ale 100 ks už len za 20 EUR. Takže Lidlové prezervatívy rovnakej produkcie majú podla všetkého takú istú kvalitu ako známe značky tohto rovnakého výrobcu, a cenu za kus ako 100kusúvé množstvo ich zvučnejších značiek. Však aj preto je Lidl lidlom - diskontom - vie ako zabezpečiť nízke ceny aj pre zákazníka (väčšinou bez toho aby išla dolu kvalita). U nás sú často ešte drahší ako napr. v DE a AT (tu pchajú príliš vela peňazí do reklamy, ktorú zaplatíme my - v TV, v novinách, plno letákov...).

P.S. oná tzv. sumsumienka dala sem najlepší hlod roka "za 10 minut sexu sme minuli asi 7 kondomov, tak sa trhali" - buď vám to išlo tak od ruky - číslo po čísle (nečudujem sa 14-15 ročnému páru), alebo ste fak na hlavu - AK by sa vám kondómy trhali (jedno prečo: či si vymýšlate, alebo ste ich mali polroka za sklom auta, alebo bola nebodaj zlá várka od výroby), tak ich budete nasadzovať 7x po každom pretrhnutí až do finálneho kumšotu... :D

afi

Domčika58 - mne sa nic podobne nikdy nestalo, nikdy sa nepretrhol, vzdy drzi, ziadne problemy a s frajerkou idh pouzivame viac, ako pol roka
Kavomilka - suhlasim, treba podrzat trosku navrchu a tak navliect, aby sa nedostal vzduch a nechat trosku miesta hore :) mal som uz rozne a nikdy ziadne problem

Kavomilka

Ahojte, mame ich vyskusane a su super. Inak, kondomy vo vseobecnosti treba vediet pouzivat , aby sa nepretrhli - nie je to len vec znacky: treba pred navlecenim nechat priestor pred zaludom! Inak praskne ....

Domčika58

Ahojte , my s priateľom máme skúsenosti s touto značkou kondomóv. Sú absolútne nekvalitné a tým pádom aj nezabezpečujú ochranu. Dajte na moju radu, pretože kvôli týmto kondómom sme s priateľom prechádzali doslova peklom, roztrhli sa dvakrát po sebe. Veď to aj viedieť že tieto kondómy sú nekvalitné veď nie sú ani poriadne lubrikované a aj ked je tam písané že príchuť jablko tak to smrdí ako umelina. Máme odskúšanú značku Primeros a poviem vám že to je kvalita! sú síce drahšie ale bývajú aj akcie a určite vám tých pár centov nestojí za to aby ste sa stali rodičmi...

afi

mondos su urcite nemecke, aj to pise na krabicke :)
mam s nimi dost dobru skusenost, pouzivam ich stale, este nikdy nebol problem. Ziadne alergicek reakcie, nepretrhol sa, ani nijak neposkodil a to ich mam par v penazenke v zadnom vrecku :)
mozem len odporucit, este aj ta cena, ja som velmi spokojny :)

kaciatko_7

choco-milka... to ze sa v Nemecku nepredavaju neznamena ze sa tam ani nevyrabaju... keby si vedela kolko veci vyrobi Slovensko co ty v zivote neuvidis,,, co ide priamo na vyvoz do inej krajiny... tiez sa mi zda cudne zeby ich lidl nemecky obchod vyrabal v ukrajine a predaval na slovensku
... ale k veci osobne s nimi nemam skusenost, lebo kondomy s partnerom nepouzivame ale po precitani komentov asi vyskusam

Anub1ss

Kondomi značky MONDOS sem vyskoušel ve všech podobách jak tenké tak ovocné i vroubkované z žádnými nebyl doposud problém všechny mají velice kvalitní vlatnosti oprati předraženým kondomumum DUREX sou vyrobeny v německu Dovozcem je lidl nikoliv ukrajna lidl je nevyrabí to opravdu né a už vubec né na ukrajně Kondomi Mondos jsou starou ověřenou značkou !!! www.ddrtechnik.de

sumsumienka

My s priatelom sme ich skusali a boli hrozne. Zacalo ma z nich vsetko palit a stipat, a priatela tiez. Myslim, ze to boli nejake ovocne. Potom sme skusili aj tie vrubkovane, rozdiel som necitila ziadny, ale zato za 10 minut sexu sme minuli asi 7 kondomov, tak sa trhali ...

SimiMáLen15

Chlapík sa pýta, že či s nimi máte skúsenosti a aký je váš názor a vy sa hádate kde sa vyrábajú? ĽUDIA!