čo je to so mnou?

Príspevok v téme: čo je to so mnou?
colin

prosim o radu...
Mam dlhorocny vztah, svojho partnera lubim, no uz ma nevzrusuje, vlastne ani neviem, ci ma vzrusoval. Zaciatok bol taky, ze aj popri maznani som sa ako sa tomu povie: "urobila" ale teraz ani ked mi to robi jazykom, co bola pre mna niekedy extaza, tak teraz je to nic... Jemu staci pohlad, dotyk a je v "koncoch" ... nechcem sa pretvarovat, ale uz neviem ako dalej...
Je pravda, ze som velmi citliva a potrebujem sa pomaznat a rozmaznavat, rozohrievat svoje telo dotykmi, no on to nepotrebuje a obcas sa na tom aj pochytime...
pomozte mi...
vyhladam aj sexuologa, ak bude treba.
Dakujem

kiri

Ahojki, Colin, snáď Ti môj postoj spraví aspoň trochu jasno vo veci, ale u drvivej väčšiny ľudí je to takto: prudká zamilovanosť trvá v priemere pol, až jeden a pol roka. Ak vzťah pretrvá aj ďalej, je založený na vzájomnej dôvere a hlbokom priateľstve. So sexom je to spravidla tak, že na začiatku vzťahu sa jeden druhého nevie nabažiť a "idete sa pomaly roztrhať" snáď aj vo výťahu, aj v bazéne plnom ľudí... Keď neskôr viete, kto čo presne má rád, kde sú toho druhého citlivé miesta a zóny, sex získava na kvalite, ale ubehnutým časom bohužiaľ podmienene stráca na vášni. A teraz niečo pre Teba: vravíš, že vášeň je nadobro preč, preto musíš ťažiť z tej kvality. Predpokladám, že ten Tvoj nie je posteľové ohreblo a rád Ti to robí, takže nešika asi nebude.....jeden múdry človek raz povedal, že sex sa v skutočnosti odohráva v hlave..a je to tak. To, čo je Tvojím problémom je v Tvojej hlave. Ja by som to "po lopate" povedala - nepoužívaš fantáziu. Skús to spraviť tak, že až sa budete najbližšie spolu milovať, zatvor oči a predstavuj si úplne inú situáciu, v akej práve si, prípadne s iným človekom (ľuďmi)...povymýšľaj si tie najpikantnejšie situácie, aké pošteklia Tvoje sexuálne zmysly a hlavne si to všetko nechaj pre seba, lebo kým to bude zahalené závojom tajomstva, bude to strašne vzrušujúce....a len tak mimochodom..skúšali ste už vibrátor? Je bezpečný, cenovo dostupný a zabíja rutinu...Good Luck!!