Smrdi mu semeno:(

User_37597

poprosila by som vsetkych ludi co mi katuju nick aby s tym ihned prestali :D
je to B I B I S A :D
mozete to napisat aj ako S s makcenom ale aj bez.ale nekomolte to..je to urazka mojho nicku :D

User_37597

Yong
ale ja som to jasne napisala ze on miesa vsetky mozne jedla.pije kavu a fajci kazdy den.a nikdy nic necitim..to moj uplne prvy tomu to pachlo teda riadne.potom neskor som to uz necitila.neviem preco ale proste mojmu priatelovy nevoni nesmrdi,a ani nieak zle nechuti.a to niesom s tych kt je toto extra po chuti.
moze byt ze to jedlo naozaj ovplyvni ale ja to tak nevnimam aspon urcite nie pri mojom. :)

Vratnicka

Ti dam dobru radu, kup si deodorant rexona a nastriekaj mu ho na vtaka. Toto zarucene pomaha. Mozes mu tam este naliat rum a vylizat mu ho.

dobra vila

"Lebo neny ten pravy ked partnerke smrdi semeno priatelovo tak znamena ze neny ten pravy ked ti bude krasne vonat a strasne moc chutit tak to je ten pravy"

to je co za blbost?! :D to si budeme hladat podla toho, ako nam vonia jeho tekutina?! :D Jasne, najprv mu prikazeme, nech urobi a potom ovoniame "je to ono - nie je to ono" :D. Prosim vaaaaaas.

Jasne, ze to nevonia, uz to tu bolo 100x napisane, ze je to telesna tekutina... Nie je to na jedenie, tak co riesite... Ked ti to smrdi, nevonaj to, konzumovat to nemusis predsa. A tiez suhlasim s bibisou, nemyslim si, ze jedlom sa vona meni, to je fakt vlastne.