clip in vlasy

Príspevok v téme: clip in vlasy
mia88

ahojte baby, prosím vás, vy čo máte clip in vlasy, aký je strih vašich vlasov? čo som čítala, väčšina odporúča strih do postupna. treba ale ostrihať aj tie clip vlasy, nie? lebo kedže sú dlhšie, tak moje vlasy, moj strih tak prekryjú. a tiež ako vyzerajú po ostrihaní tie clip vlasy, hlavne končeky. ja sa toho bojím, samozrejme by som to nerobila doma, ale vzala by som ich kaderníčke, ale aj tak. predsa kupovala som si 50cm a ked sa ostrihajú, oni už predsa nedorastú a aby som ich strih potom neoľutovala. prosím poraďte :(

sonicka_sov

Ja mám, ale nenosím ich teraz každý deň, pretože chodíme menej do práce :) ale nosila som ich do práce každý deň u mňa bez problémov. mám kvalitu ludskych vlasov remy, z clipinhair eshopu:)

Gabriella_pp

caute dievcata, mate niektora clip in vlasy? davate si ich kazdy den? a dali by ste si radsej clipin ale trvake predlzenie vlasov? rozhodujem sa co bude lepsie

henaaaaa

predám clip-in vlasky tiež som ich objednavala zo stranky nanicvlasy sú uplne nove nepoužite nesadla mi dlžka..viec na e-mail henuska.777@azet.sk

de-3

odpoveď pre moj-nazor. --ano je to iná vec s tvojej strany ale je to stále lepšie že sa ti tovar vráti späť ako keď ti ani nepríde ani neuvidíš svoje peniaze, je to veľký rozdiel

zobejda

tak ako ja som uz nadavala sama sebe potom a isteze chapem to s tou dobierkou..ja som mala zatial dobre skusenosti ked som poslala tovar na ucet, tovar mi aj dosiel a to som si dokonca objednavala vlasy z ameriky..ale henta slecna ma dorazila

moj_nazor

kočky, ale pozerajte sa na to aj z druhej stranky, vlasky su obvykle na objednavku a ked dotycna predavajuca vlasky objedna a kočka si neprevezme tovar, tiež to nie je sranda.. nakoľko je cez 6 rôznych dĺžok v ponuke a 33odtienov, takze sa to neda tak lahko potom predat a skladovat, kedze kazda ma uplne inu poziadavku a nie vzdy sa tie iste opakuju... ja tiez s tym pracujem a proste ked vidim, ze je kocka doveryhodna, dam aj na dobierku, ale uz sa aj stalo, ze najskor nahanala a potom sa vykrucala, dobierku neprevzala, zbytocne sme uhradili ako spolocnost postovne a toto je nas problem?? ako potom mame verit, ze to prevezmete na dobierku.. my teda este tak 50:50 posielame aj na dobierku, ale nedalo mi nereagovat.. treba to napr. riesit nejakou zalohou alebo tym, ze si zistim hodnotenia a spokojnost ostatnych, no nie?

zobejda

de-3
ahoj ozvi sa aj niektore ine baby tu je moj mail lucy117@azet.sk, ktore ste boli oklamame lebo 55 eur nie je mala suma a ta osoba je obycajna podvodnicka a radim vsetkym:Nikdy neplatte popredu!

janka666

Dievčatá, neposielajte peniaze ak druhá strana nechce pristúpiť na dobierku. Väčšina podvodníkov sa vyhovára na to, že pošlú dobierku a potom im to druhá strana neprevezme. to je ich problém a nie klientov...takže ak odmietajú dobierku,tak za nedodaný tovar vopred neplaťte, neuvidíte ani tovar, ani svoje peniaze.

zobejda

de-3
teda ta hairsexy@azet.sk a vlaskyclipin@azet.sk je jedna a ta ista osoba..ak aj niektore dalsie oklamala a nejak to riesite tak ma kontaktujte prosim na moj mail lucy117@azet.sk dakujem hadam sa to da nejak riesit..a hlavne sa nedajte oklamat lebo tato osoba ma inzeraty na viacerych bazaroch

zobejda

ahoj de-3
ako si pisala aj mna ta hairsexy@azet.sk oklamala a tiez neviem ako to riesit ale poslala mi adresu a pytala som sa jedneho chalana ci tam ozaj niekto s takym menom byva a vraj hej ale ci je to dotycna..chcem peniaze spat nikdy uz nebudem vopred nic platit..neviem aky mas mail ale tu je moj lucy117@azet.sk ak mozes skontaktuj sa so mnou prosim