clip in vlasy

Príspevok v téme: clip in vlasy
mia88

ahojte baby, prosím vás, vy čo máte clip in vlasy, aký je strih vašich vlasov? čo som čítala, väčšina odporúča strih do postupna. treba ale ostrihať aj tie clip vlasy, nie? lebo kedže sú dlhšie, tak moje vlasy, moj strih tak prekryjú. a tiež ako vyzerajú po ostrihaní tie clip vlasy, hlavne končeky. ja sa toho bojím, samozrejme by som to nerobila doma, ale vzala by som ich kaderníčke, ale aj tak. predsa kupovala som si 50cm a ked sa ostrihajú, oni už predsa nedorastú a aby som ich strih potom neoľutovala. prosím poraďte :(

nathália09

stránka nanic vlasy-je doveryhodná,prečítaj si ju.
Ja som si s tou ženou pisala,a tiež objednavam tieto vlásky.

de-3

no nikdy neposielaj peniaze vopred , vlasky žiadaj na dobierku, ale ak si vyplatila vopred a vlásky neprišli, dá sa to riešiť ja som tak pochodila a riešim to a ani to tak nenechám.a samozrejme to riešim,len nezabudni na všeky dokazy uchovať a stačí aj potvrdenie prevodu na účet.

dadadad

a co potom? daju sa vratit peniaze?

odomna takto chcu platbu predom z nanicvlasy.sk a teraz som v rozpakoch...

uz som to chcela poslat na ucet.

teraz ale neviem, co myslite? (pridu tie vlasy?)

de-3

ahoj dievčata. hladám kočky ktoré si objednali vlasy cez internet email vlaskyclipin@azet.sk na pokeci vlaskyclipin Rymavská sobota a uhradili čiastku a vlásky im neprišli. vlastne boli podvedené. dajte o sebe vedieť

dida10

ahoj kočky, prosím poradťe mi, ja mám riedke vlásky, stačilo by mi na predľženie a zahustenie 8 pásov po 1 clipe, alebo si mám objednať celú sadu 1x20cm,2x15cm,2x10,3x5cm za radu ďakujem

mia88

ďakujem za príspevky :) dala som si preda vlasy ostrihať a podľa mňa hneď lepšie vyzerajú spolu s mojimi :) bolo mi ich najskôr ľúto bo oni nedorastú ako moje :( a predsa za dĺžku sa platí, ale zas keby si kúpim kratšie, tie by tiež trebalo podstrihnúť časom, by boli potom eeešte kratšie, takže to už nebanujem :)

stela993: keďže si už mala viac setov, kde si ich kupovala a s kt. si bola najviac spokojná? najmä čo sa hustoty týka (predpokladám,že aj ty máš pravé ľudské, tie sú redšie ako umelé). ako dlho ti jeden set vydržal a ako sa ty o ne staráš?

stela993

ahoj mia88, ja som mala už viac setov clip-in a vždy som ich po čase strihala...nemyslím si,že by sa strihaním znehodnotili... ostrihala som ich , dala na ne kondicionér a boli zasa krásne jemné, tak či tak sa musia strihať po čase, lebo sa konce ničia ako pravé vlasy..a bola to docela zábava mať každý mesiac inú dlžku vlasov :) len sa toho neboj;)

mia88

a ty si si ich strihala sama, či si ich vzala kaderníčke? lebo ona má predsa lepšie nožnice na strihanie vlasov, také s britvou.

papaja

mia

ja mam teda so strihanim clip inov len zle skusenosti,aj ked boli vlasy povodne dla mna kvalitne po zostrihani tie konce uplne skrepovateli a vidno,ze nie su moje takze uz som poucena,nestrihat