vyrastok?

Príspevok v téme: vyrastok?
akonato?

ahoj, mam mozno divnu otazke- ked si sadnete s rozkrocenymi nohami pred zrkadlo, vidite si vchod do posvy aj do mocovej rury? lebo ja mam taky problem, ten do mocovej mi vidiet nie je a ako keby z neho nieco vyrastalo. trochu som googlila, ale nic sa mi nepodarilo najst, nie je to bradavicnaty utvar, ma to hladky povrch, svetloruzova farba. k doktorovi idem na preventivnu prehliadku o 3 tyzdne, tak by ma zaujimalo, ci mate vchod aj vy niecim zakryty a teda je to normalne alebo co by to pripadne mohlo byt.

kalavi

ako dlho to tam mas? mozno je to len prechodna zalezitost a samo to zmizne ako prislo. kazdopadne by som na to upozornila doktora a nenechala by som sa odbit, aj ked je taky nezhovorcivy

answer.

je to uplne normalne, dokonca aj na sexualnej vychove odporucaju dievcatam spoznat svoje telo. Ved predsa je dobre poznat sa. Spytaj sa na to toho doktora, lebo takto je vazne tazko povedat co to je.

akonato?

mam dost rokov, 23. klitosris to nie je... nehovorim, ze je to bezne, pozerat sa ako vyzera moje pohlavie, ale nepovazujem to ani za detinske. bola som zvedava, tak som sa pozrela, podla mna nie som jedina na svete