čo sa mi to stalo?

Príspevok v téme: čo sa mi to stalo?
Mňam

Nespoznávam sa...ide o to, že keď sa s priatelom nie je všetko v poriadku, hoci len malinká hádka, tak zrazu vypnem, na nič sa neviem sústrediť, jediné čo mi behá po rozume je on a ten daný "problém".ja s ním nechcem mať nezhody, najradšej by som sa mu za všetko ospravedlňovala, aj ked si sama uvedomujem, ze som nepochybila, len aby bolo všetko dobré a boli sme spolu šťastní.A tu je problém - ja som takáto nikdy nebola, vždy som bola nad vecou, ja som bola tá ktorej sa prosili a teraz? teraz nechám so sebou zametať,možno to je trocha nadnesene, ale ja to tak vnímam. Spočiatku bol priatel ten kto sa ospravdlnoval, a teraz sa karta obratila, dokaze byt niekedy velmi zataty a ja po cely ten cas neviem co robit, som z toho uplne zufala... čo sa mi to stalo :(

katalinka

milá moja mňamka
teraz sa tým netráp a popracuj na škole, nechaj mu čas, aj sebe ho dopraj a uvidíš ako to všetko dopadne, žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa varí. Uč sa! Nech to už s vami bude akokoľvek uvedom si, že si pre vzťah urobila všetko čo bolo v tvojich silách...zvyšok už nechaj na neho, hlavne sa už neospravedlňuj za chyby, ktoré nerobíš a nechaj to tentokrát na ňom, kedy sa ozve a ako sa vyjadrí k danému nedorozumeniu...

Mňam

Jáj a dnes keď sme sa rozprávali so mu hovorila, aby sme to nejak vyriešila prosila som ho o to, lebo zajtra mám skúšku z anj a ja sa naozaj neviem učiť, keď sa obávam, že čo bude, keď neviem čo mu je, čo bude s nami..a on mi povedal, že tak rob niečo iné...čím dlhšie sme spolu, tým viac mám pocit, že mu na mne nezáleží:/na začiatku sa takto nikdy nesprával, nikdy... prečo sa tak zmenil:(

Mňam

katalinka - ten dokument fa naozaj zaujal, asi to skúsim:-) má to nieco do seba

Smutka - u nás to je podobné, len to prebieha tak, že ja sa ospravedlním, on na to pristúpi, a keď je už všetko v poriadku strašne začne lutovať to zlé čo bolo.Ale mňa hnevá to, že on nie je ten prvý ktorý príde za mnou, že "prepáč" alebo "nehádajme sa" Napríklad dnes.. včera sme sa kúsok nepochopili(práve preto vznikla táto téma:-)) a nahneval sa, ja som sa mu to ešte vcera pokusala vysvetliť, ze to pochopil inak ako som to ja myslela, odbil ma, že ide spať, dnes sa mi ozval, potom do mňa trošku rýpal, tak som mu navrhla aby sme sa porozpravali, lebo že mna to takto nebaví, došiel,a... gól... chvílku sme sa rozprávali, ospravedlnovala som sa, snazila sa mu vysvetlit, ze to bolo nedorozumenie, chcela som ho chytiť za ruku a ani za to Boha mi ju nedal, čo nikedy pred tým takto neurobil, už sa mi začali tisnúť slzy do oči, pýtala som sa ho, že čo mu je, čo sa s ním deje, že prečo je taky chladný... podotýkam, že za ten čas čo sme sa rozprávali prehodil možno dokopy 5 viet. A nakoniec ma poslal preč, že sa so mnou teraz nechce rozprávať,lebo že mi už nemá čo povedať a že dojde neskôr a potom sa zas porozprávame...čo si o tom myslíte?

smutka

Vztah je o kompromisoch,
ak je jednoznacne, ze on urobil chybu, tak mu to povedz a uvidis co on. Ja sice mam pocit, ze robim co drahemu vidim na ociach a viac ustupujej ako on... ale na druhej strane, on ked urobi chybu nema problem si ju priznat, aj ked musim za nim azjst ja... vysvetlit mu to, tak potom ano, uzna, ze mam pravdu... :)

katalinka

a hlavne nemeň seba...si jedinečná, jediná svojho druhu, svojej povahy a krásy... a nemáš právo zo seba robiť niekoho kým v skutočnosti nie si

katalinka

vieš, prekvapilo by ma, keby to tak nebolo...
skús si pozrieť tému tajomstvo úspecu v živote...
možno sa len bojíš zmeny, samoty a toho čo by bolo keby...nebojuj za každú cenu za vzťah, vieš ono možno keby si nevyvinula iniciatívu ty, tvoj drahý by časom zistil, čo v tebe má a veci by sa vyvíjali inak, a možno aj nie.Vo vzťahu nikdy nič nie je isté.Skús zmeniť veci, ktoré zmeniteľné sú, ostatné sa pokús len prijať.

Mňam

Katalinka, často krát mám taký pocit, že to chce dohnať tam, aby som sa ja rozišla s ním, že on na to nemá odvahu, nechce mi ublížiť, nechce byť on za hlupáka, ktorý mi sluboval hory doly a nedokázal ich dodržať...pýtala som sa ho vklude, že či ešte chce byť so mnou, že bude lepšie pre oboch ak bude úprimny, no opakovane tvrdil, že chce..ja to nechápem,nepochopím a ani nikdy chápať nebudem:(

Mňam

katalinka

On mi je oporou, vždy keď môže tak mi pomôže, podrží ma, uteší - pokial je všetko fajn, pokial je medzi nami pohoda,no akonáhle dojde k nezhode, tak nejeden krát to vyvrcholilo rozchodom - z jeho strany... a asi pre teba nebude prekvapením, keď som ja prejavila prva iniciatívu o nápravu:-/