Ako pribrať do stehien a zadku?

lala55555

noel : jako možeš napísať že s pečív atd.. začne dievča naberať,, v živote tak nepribere, ked chce pribrat mala prvorade jest všetko kde sú bielkoviny, napr. tvarohy,jogurty atd.. a a k tomu aj cvičit a jedine tak može pribrat !

kikulita123

ja mam 14 rokov,meriam 175cm a vazim 54 kg.... mam problem,pretoze neviem pribrat... vsetci mi chvalisa postavu,ale ja som moc chuda... a vecer jem az prilis moc,a nie a nie pribrat...

och

Milujem odpovede typu najedz sa do prasknutia, prežieraj sa sladkého a pečiva. Tak si zarobia akurát na kandidu a nie na svaly. O pokazenom trávení nehovoriac.

noel

ovečka ti dobre poradila, cestovinovu kuru to jest: vela pečiva, chelba cestoviny, vianočky rohlíky, od uhlohydrátov sa dobre priberá, vela chleba samozrejme s niečim na vrchua poriadnou dávkou masla.

od normálneho obeda teda od masa sa vobec nepriberá ani od prilohy zemiakov a ryže.ale ak dáš si knedličky, pagáče PECIVO to je ono začneš naberat.

papywest

Ahoj mam 17 rokov a niakym sposobom neviem pribrat ,zjem hocico no nepriberam pri mojej vyske 161cm a vahe 40kg vyzeram ako daaka anorekticka prosim pomozte mi.

maja05

baby,verte mi,ze nie je nic jednoduchsie ako pribrat:-) staci ozaj tak veelmi malicko:
1. najest sa do prasknutia (nie do polosyta)
2.jest veeela sladkych a mucnych jedal a sladkosti a to hlavne vecer
3.na pribratie do stehien a zadku pomaha veeela veela sediet a nesportovat

Ja mam praveze opacny problem-uz roky sa borim s tym,ako schudnut.:-)Preto som vam napisala zo svojej valstnej skusenosti.Vela stastia!

0vecka

zenska posilovanim naberie minimum svalov.... to zvladnu skor chlapi... radsej nech je rada ze nema sunky...

inak co sa priberania tyka daj si cestovinovu kuru ... na mna to zabralo na ranajky si daj tak 200g spagiet a na veceru tiez.... a inak jedz normalne ak do polroka nepriberies zjem kefu....

kavuta_538

ahojte mam 14 rokou a mam taký problém že som dosť chudá zohnať na mňa nohavice je zázrak a by som potrebovala poradiť ako pribrať na stehnách zadku a na brušku hoc sa najem nepriberiem a dosť som aj schudla tak mi proste poraďte vopred ďakujem.

chudučká

ahojte ja by som sa vas chcela spytat že ako mam schudnut na zadku??.....:) tak ako??......čo mam robiť??? :)