Priprava na tehotenstvo

fezo78

Nič sa nevyrovná tabletkám,ako vlastná látka nášmu telu a to je ?Ako dosiahnuť,aby sa žene tejto látky v ženskom tele počas tehotenstva vytvorilo čo v najvetšom množstve,aby materinské mlieko bolo čo najvalitnejšie?.Preto sa hovorí,že je dôležité,aby matka kojila svoje dieťa čo najdlhšie.Ako je to ale u matiek,ktoré mlieko nemajú?Nemajú možnosť dieťaťu dať to najzdravšie,vlastné materinské mlieko.Ale namiesto toho musia kupovať všelijaké nazvem to gebuziny,kde sú samé sladidlá a látky,aby tie ako som to už nazval gebuziny čo najdlhšie vydržali.
Je dôležité,aby človek nemal oslabenú vrodenú imunitu.A ak ju máte Vy,alebo vaše dieťa oslabenú,tak potom nastávajú rôzne zdravotné problémy.Ak Vás nejaké trápia a chceli by ste urobiť niečo pre svoje a hlavne zdravie Vaších deti,tak mi napíšte na jogo78@centrum.sk

alenka_radska

Ja tabletky neporadím, nie ej mi príjemne ich prehltať, ale čo som ja pila je tento nápoj sunar.sk, čo je super pretože má všetky vit. A minerály a dobre chutí, takže je to príjemné :)

simca_medova

Tiez by som prijala radu, nieco aktualnejsie, co sa vam osvedcilo ako doplnok? Pred otehotnenim, pocas tehotenstva?

Cindy7777777

a takych muzov je malicko, preto sa rozmnozuju aj tí, ktorí na to nemaju genofond a potom su problemy s otehotnenim aj tehotenstvom

Cindy7777777

netreba brat nic, vlastna skusenost. co je jedine potrebne je vybrat si na oplodnenie alfasamca, ktory je krasny, muzny, ma vela testosteronu a zdrave spermie

zewa

Inofolic. Je to pre zdrave vajicko a obsahuje aj kyselinu listovu. Ak necvicis, tak zacni a papaj vela zeleniny a partner tiez samozrejme ;)

marika11

my sa tiez snažíme a pripravujeme. Boli mi odporúčané tieto prípravky, brať pred. www.monsea.sk To zloženie sa mi celkom pozdáva. Čo myslíte?