Bolesti v pravom boku

Príspevok v téme: Bolesti v pravom boku
Crazy12321

Ahojte, uz asi mesiac mam problem s bolestou v pravom boku, ktora sem tam siaha az do praveho podbruska a do chrbta. Uz mam za sebou kopec vysetreni, slepe crevo v poriadku, zlcnik, pecen, pankreas, oblicky v poriadku, moc negativny, ziadny cysticky nalez na gynekologii.. Som uz zufala, neviem, co to moze byt.. Ma s tym niekto podobne skusenosti? Dakujem

slavena

Ahoj jasomja,

a co ti zistili s tym hrubym crevom?
Mna to stale pali a som strasne moc nafuknuta aj ked sa stravujem zdravo.
Na velku idem kazdy druhy den a to citim ze nie celkom. Ked si sadnem tak mam pocit pichnutia, pod jazvou zo slepaku.

slavena

ahoj Sally789,

ja mam tento problem uz dva roky. Pred pol rokom som musela ist na nechceny potrat, lebo pri beznej lekarskej prehliadke mi zistili ze mam mrtve babatko. Mam neustale problemy s pravym bokom a pali ma to az do chrbta k oblickam. Ale strasne, je to uz neznesitelne. Ked som bola este tehotna, tak ma priserne palili nohy az po kolena. Ani po potrate ma to neprestalo. Chodim po vysetreniach a nic. Iba som mala zapalenu pravu oblicku a mocovy mechur. Douzivala som antibiotika. Bolesti prestali a kratko po nich znovu. Som strasne uz unavena. POdlamuju sa mi nohy a ked chodim nejdem vobec rovno. Hadze ma do boku. Bola som aj u liecitelky v Nitre. Ta mi povedala ze mam zdurenu oblicku, inak mam vela toxinov v tele a plesni. Tak drzim dietu 6 týždnovu. Davaj si pozor hlavne na to. Ak by si mala hnedasty vytok utekaj este v ten den ku gynekologovi. Zazila som si. Mam uz za sebou 5 kyretov. Drzim place a pytaj sa ak nieco chces vediet.

sally789

Zaujal ma vas prispevok, s podobnym problemom sa trapim uz par mesiacov (asi 4), zvlast ma znepokojuje ze som medzitym otehotnela. Mam rovnake bolesti ako popisujete (crazy12321) a s tehotenstvom to nesuvisi, ten problem sa zacal uz niekolko mesiacov predtym. Krv, moc, sono celeho brucha mam v poriadku ale ked som lekara na sono upozornila kde citim zrejme centrum bolesti, povedal mi ze je to oblicka. Nalez je vsak negativny, slepak to tiez nie je. Bolest respektive pichanie, obcas aj cosi ako rezanie sa mi taha od oblicky dolu a smerom k chrbtu. Pomaha mi ak sa pohybujem menej, pri pohybe sa to znovu rozdrazdi... No niekedy aj bez neho. No proste zahada. Hlavne verim, ze sa to tehotenstvom nebude cele komplikovat a je mi trosku cudne ze sa lekari nevedia dopatrat ku pricine...

jaSomja

Kľudne to môže byť hrubé črevo. Ja som mala takéto problémy a po 10 mesiacoch zistili že to je hrubé črevo. Len to už bolo trochu neskoro.

Sex Godess

Moze to byt aj oblicka, co vas to boli poniektore. Moja kamoska mala tiez strasne bolesti, krce, islo jej to od brucha do boku a najprv si mysleli, ze je tehotna, co vyvratila, nakoniec prisli na to, ze mala zapalenu oblicku.

slavena

Ahoj crazy12321,

ja mam podobny problem. Mna ten bok tak priserne pali, aj zadok ani neobsedim a pri moceni ma to uz tiez boli. Vyšetrenia mam vsetky OK. Mam problemy s mezesom, mam vysoku sliznicu. 5 Kyretov mam za sebou z toho jeden potrat. Je to neznesitelne. teraz uzivam hormonalnu liecbu, a zacalo to priserne boliet. Este nemam kolonoskopiu urobenu. Uz som rozmyslala ci nemam syndrom drazdiveho hrubeho creva. Dost casto ma prehana, mam zapchy, vraciam hlavne z peceneho kurata.Strasne vela uzivam antibiotika. Nedavno mi vyberali zub chirurgicky no hroza, casto som chora a zistili mi stafylokoka. Takze ma caka aj alergologicke vysetrenie. Som aj chudokrvna. Citim sa hrozne. Podlamuju sa mi nohy, casto mi je zle od zaludka, bolieva ma hlava i kruti sa mi, ten bok ani nehovorim je to hroza. Slepak ma vyoperovany vraj mi nic nehrozi. Dost mam problemy s mocenim. Je mi stale zima, neprekrvuje mi nohy ani ruky a chodim stale curajuci. Za noc idem aj 4 krat, cez den aj 10 krat. Moc mam v poriadku, ale boli ma pri moceni. Merala som si aj teplotu v pochve aj v konecniku. Mala som 37,2 a to podla menstruacneho kalendaru je dost. Tak neviem.

jajkafr

Ahojte ja mám bolesti v pravom boku už 6 rokov. Gynekologicky je to ok bola som aj na laparoskopii vraj mám kŕčové žily v malej panve, ale to mi vraj tieto bolesti spôsobovať nemôže, teraz v lete mi odstránili slepák kvôli chronickému zápalu bolesti ako pri zápale slepého čreva s vyžarovaním občas hore až do chrbtice a občas dole do podbruška mám však stále... asi pred mesiacom som bola u gastroenterológa ten mi vylúčil celiakiu a poslal ma k ortopédovi, že to môže byť od kĺbu a ak bude ortopedické vyšetrenie ok, že mám prísť na kolonoskopiu, aby vylúčil Crohnovu chorobu, ale ja mám iba bolesti nechudnem, nemám zápal ani nič iné :( trápim sa takto už 6 rokov a niekedy sú tie bolesti neznesiteľné :(

Crazy12321

Ale priznam sa, mala som par dni takych, ked som mala viac pohybu a viac cvicenia, ze bolesti zmizli.. a potom sa mi naspat vratili.. tak zeby chrbtica robila problem?

Crazy12321

No ano, je to riadna otrava a hlavne ozaj nepochopitelne, ze neboli na jednom mieste a je xyz pricin, preco to moze boliet a zatial som na ziadnu neprisla, kedze vsetky vysledky ukazuju ze som v poriadku:( No chrbtica by to teoreticky tiez mohla byt, kedze mam malo pohybu a sem tam ma pobolievaju krize, ale ja bolest citim vo vnutri.. u ortopeda som este nebola, to si nechavam na koniec, zatial to riesim s gynekologom.. mala som pred mesiacom streptokoka, a ked som mu spomenula, ci sa pri tom vyskytuje bolest, tak povedal, ze ano, ale ze preco mna boli len na pravo, tak nato reagoval, ze slepak, lenze slepak je oki..

bobo...

Nemáš niečo s chrbticou?U ortopéda si ešte nebola?Niečo podobné mám aj ja,no náš doktor tvrdí ,ked zobral krv a nejaký zápal tam nie je tak to bude od chrbtici.Aj gynekolog ma vyšetril tiež pripomínal chrbticu.Gynekologické problémy nemám.Krv mi zápal neukázal.Chystám sa k ortopédovi.On mi stopercentne nájde niečo,či to bude stačiť,alebo aj inde je chyba?Trápim sa od začiatku decembra,pár dní mám pokoja potom sa mi to vráti.Nechcelo sa mi veriť ked som prečítala tvoj príspevok,hned som ukázala mužovi.On totiž nechápe ako je to možné že bolesť sa posuva hore dole,prečo nie je na tom istom mieste ked mi niečo bolí....