náplaste ti - ji

vonkajsiavyziva

Áno, ale ver mi, že sú aj také ženy a je ich mnoho, hlavne keď im niekto povie nežer!!! To čo robíš ty, je najefektnejší spôsob, bez jojo efektu, pokiaľ sa opäť nerozješ, ale musíš si dávať pozor na prísun dostatku vitamínov a stopových prvkov, aby si ich mala v tele dostatok.

vonkajsiavyziva

Moja, ale ty robíš presne to čo som povedala, ješ menej na tanieri a radšej viackrát,to neznamená NEŽER!!! Nežer u mňa znamená - dám si na raňajky suhý rohlík a potom ešte jeden na večeru, lebo chudnem, ty to robíš, tak ako som to odporučila!!!!

ivette

Mila vonkajsiavyziva: Asi ma vystrielas, ale ja sa od augusta riadim heslom "nezer", obmedzila som stravu, schudla som 12 kil, 2kg za mesiac v pohodke, zmensil sa mi zaludok, uz sa neprezieram a vobec nehladujem. Som spokojna a neobmedzujem sa v ziadnom konkretnom, jedle, len si dam menej. Doporucila som to mnohym mojim znamym, ktori tiez pochudli - systemom tzv. malych tanierov - a nemaju ziadne problemy. Takze, moja mila, strielajte, ale je to vyborny sposob ako zdravo a rozumne schudnut.

vonkajsiavyziva

Ahoj, ja síce neberiem náplaste ..., neverím tomu, akurát chcem tu reagovať na príspevok od ..., lebo to čo tam napísal/a je taká hlúposť ako voda v basketbalovom koši.
Ak chceš schudnúť nesmieš prijímať menej energie, ako z nej vydávaš!!!! musíš prijať rovnaké množstvo, lebo potom sa objavuje jojo -efekt,A ešte väčšia kravina je že NEŽER, to by som takých ľudí postrielala, čo také hlúposti trepú, veď keď človek prestane jesť, respektíve začne prijímať menej enerigie ako vydáva, tak telo chudne, ale preto lebo nemá čo ukladať a chudne rýchlo, lebo mu berieme aj určitú zásobu, ktorú potrebuje, a keď mu už všetko toto vezmeme, tak začne chabnúť, začneme byť nervózny, nevládny,.... Najlepšie je chudnúť tak, že ješ všetko ale viacejkrát denne a ešte k tomu aj po menej, človek by mal jesť za stolom a rozmýšľať nad tým, že práve teraz obeduje, jesť pomaly a pred jedlom sa napiť aspoň 2 dcl vody, rýchlejšie mu to strávy, ale aj telo si uvedomí po menšom množstve jedla že je najedené. Totižto tento simul prichádza do mozgu až po 20 minútach, ako začnete jesť.
V každom prípade, keď chce niekto schudnúť, tak nech pije hrozne veľa vody, pričom minimum je 4dcl vody na 10 kg váhy, je nutné aby pil hneď ráno, najlepšie od 4 -12 ráno. takže ľudia čo chcete schudnúť sú na to aj prípravky, ale keď budete aspoň toto dodržiavať, tak schudnete minimálne, ale predsa. Na to aby ste schudli viacej, musia sa používať prípravky, ktré vám dodajú živiny, ktoré telo potrebuje a vy nemusíte prijímať jedlo ako také. Lebo keby ste mali zjesť cez deň toľko jedla, aby ste získali všetky živiny, tak vyzeráme všetci ako 200 kg prasiatka a to bez rozdielu.
Niečo o tom viem, takže tie sprostosti, čo tu niektoí píšete si odpustite!!!!

bacuľka

Aj ja viem poradiť, dávam si ich už tretí týždeň a zisťujem, že sú to vyhodené peniaze, z váhy dolu ani gram.

devra

no moja kamaratka ich skusila a za mesiac schudla 8kg podla mna za skusku nic nedas niekomu pomahaju mniekomu nie ja si ich idem tiez kupit

fantagiro

Ahojte, práve som si prečítala vaše názory. Ja som sa však dnes rozprávala s jednou susedou, ktorá náplaste používala jeden mesiac a schudla 8 kg. Povedala mi však aj to, že jej švagrinej to vôbec, ale vôbec nepomohlo. Závisí to asi predovšetkým od každého z nás. Ja si to idem objednať, a potom vám napíšem aj moje vlastné skúsenosti s týmito náplasťami.

brit

to aj ked mate tie vase zazracne naplaste,..ke dsa budete napchavat tak si ich mozete akurat tak doma na skrinku nalepit...podla man to bude ucinkovat iba ak prestanete s prejedanim...