odpustili ste niekedy neveru?

Tajo1

je to všetko v človeku ako takom a nedá sa to vidieť, je to v génoch, niekto môže nájsť aj neviem akého dokonalého partnera, ale raz keď má také pohnútky, tak mu v tom nazabráni nikto, aby to neurobil.

RUSH

presne tak,ešte jedna záležitost,ktorá ma zaujíma
,človek sa potkne v živote možno aj viac krát,ale vždy si z toho zoberie nejaké ponaučenie,urobí si záver prečo áno alebo nie,a z tohto čerpá vo vztahu nasledujúcom,súdim podla seba,ale urobit istú vec ,alebo riešit tymto sposobom každý vztah/5X/,vlastne prechádzat z jedného vztahu do druhého,nie je na tom niečo divné?a ešte ten istý scénar?neviem ludia...nad týmto rozmýšlam a nenachádzam odpoved,dobre beriem to,možno nie som tá pravá,ale prečo by tu dnes bol so mnou?

Filipka15

soffa, ak nahodou narazas na mna, tak ja som vtedy mala 24 prec,on takisto, takze ziadnych 16 :-) Ale inac suhlasim, ze nevera v dlhorocnom vztahu, resp.manzelstve musi byt ina podpasovka :-(

Filipka15

Tajo1, viem, aj mna sa to v podstate dotklo, ale to by si musel poznat celu tu jeho situaciu (myslim citovy zivot predomnou),s dotycnou chodil aj nechodil,len v podstate par stretnuti a potom boli spolu na jednej konferencii a v rovnakom hoteli,takze...tam k tomu doslo. Ale ani omylom to nebolo o tom,ze by sa medzi nami rozhodoval a pod.So mnou zacinal s cistym stitom.

datelinka, dakujem :-)

soffa

je ine riesit neveru ak ma clovek 16 rokov a chodi spolu 2 mesiace a ine riesit neveru v 30tke a byt,respektive zit spolu trebars 5 rokov.

datelinka

rush, ale on možno v svojej hlavičke dávno zápasil s niečím, teda predtým, ako nastal ten zlom. ale to vie len on.

RUSH

jasne to už je tam,,,a práve to je to ,ty vieš,čím som prešla a nikdy sme neriešili a nemali sme potrebu riešit nejaké problémy,bolo to až neskuto,vo všetkom sme sa zhodli,až prišiel zlom ,ako blesk z čistého neba,pokračovanie poznáš,a záver tiež,ale nechcem tu nikomu nič vyvracat,niečo v tom je:::a ja si možem hlavu rozpučit a manžel je úplne v poho,ako keby nič ...

datelinka

rush, ja som myslela na komunikáciu keď sa vyskytne problém, nie až keď ho jeden z dvojice rieši po svojom - neverou.

RUSH

ano ,komunikácia je základ,ale čo ak sa tou komunikáciou nedopracujete k skutočnému problému,ked sám dotyčný nevie povedat prečo to vlastne urobil!a čo cítil ked to robil!je mi jasné,že niečo zlyhalo,ale kde hladat ten dovod?
priatelku pred rokom požiadal priatel o ruku a za 3 týždne na to sa veselo zabával na pokeci ,ked to prasklo priatelka sa zbalila a odišla aj s dietatom,ani mrvou nepohol,dnes po polroku,má dotyčný muž sebevražedné sklony ,lebo sa ona k nemu nechce vrátit, on si chybu uvedomuje ale v tú dobu s ním nehla žiadnym sposobom,a dnes chce všetko vrátit spat a žiada o odpustenie

Tajo1

FILIPKA15

máš pravdu, že je to individuálne, ale aj keď ste spolu chodili iba 5 týždňov, tak počas nich zisťoval "tvoju cenu" ?
čo si nejaký tovar ?, ja osobne, keď začínam vzťah, tak som si istý, že ten bývalý, som už skutočne ukončil, či už pred rokom, dvoma, alebo mesiacom... a do toho ďalšieho idem so všetkým, čo tomu vzťahu viem ponúknuť. Skutočne je to individuálne, ale asi som stará štruktúra....