odpustili ste niekedy neveru?

evkaaaa

to aj ja by som chcela vediet. tak ako to pokracuje?

mne dnes volal zase ma presviedcal aj mi pisal.. presviedca ma dookola stale silou mocou ze chce byt so mnou..jeho "akoze kamarat" mi zase napisal ze vsak sa zobudim :( asi chcu aby somsa psychicky zrutila.. uz aj tak nieje vsetko vporiadku.. nejem uz poriadne 4ty den.. nie preto ze nechcem ale neda sa jednoducho nemam chut..dnes som zjedla obed 4 cestoviny a nemohla som dalej :(
hrozne spim kazdych 10 minut sa budim spotena vystrasena..

:( hovori sa,ze srdce robi zazraky,ale rozum na ne neveri :( ostat s nim ci neostat.. ja som mu dnes povedala ze chcem naozaj koniec.. ale zase ma obalamutil slovami uz mi smutne zase zacal dookola vsetko rozpravat :(

este jedna vec.. nikdy ku mne nebol nejaky hnusny ked som snimnapr uplne cely vikend stara sa o mna aby mi bolo dobre aby som sa citila dobre... atd :(
nechce sa mi verit ze by bolniecoho takehoto schopny lebo ja hopoznam vacsinou len z tej dobrej stranky... a o hadkach nepisem tie su v kazdom vztahu...
:(

RUSH

Tajo ,písal si,že tebe bolo odpustené,ako sa dnes s odstupom času na to pozeráš?ako hodnotíš krok ,ktorý si kedysi urobil,a chcela by som vediet ,či si presvedčený,že sa to nezopakuje....

Tajo1

v prvom rade by si mala načúvať srdcu, avšak na druhej strane treba načúvať aj rozumu. Srdcu sa dáva obyčajne väčšia priorita do určitého veku, a neskôr zase rozumu, budúcnosti a tak, je to všetko na tebe, ako sa rozhodneš, a ešte jedna vec, pozor na tú žiarlivosť...

evkaaaa

vedja som v takejto situacii prvykrat preto.. to vsetko..keby bolo take jednoducho odlaskovat sa a na druhy den ..
neviem praveze... :( vobec netusim.. jedna strana mi hovori aky je hrozny druha ze toho nieje schopny.. a ja mam komu verit? mam sa riadit podla seba? co ak bude zo mna slepa naivka alebo spravim blbost ze ho opustim a nakoniec nic zle nespravil?:( kto mi pomoze v tomto.. najradsej by osm zbalila veci a odisla prec prec daleko od vsetkych problemov :(

neviem ci mam byt sklamana alebo sa mam tesit ze to je klamstvo ze take veci nespravil :( aspon keby som nebola chorobne ziarliva.. :( hrozne ma to zoziera a zozieralo by ma totakisto aj keby som ho opustila :(

Tajo1

Dievčatá, veď už konečne majte svoju hrdosť, vždy, keď ste podvedené dávate druhú šancu, veď aj tie posledné príspevky o niečom hovoria, všetky ste sa sklamali,zbytočne mínate svoju energiu, radšej ju investujte do nového vzťahu,prečo sa niektoré necháte tak zneužívať, a potom je vám iba ľuto.

willywonkaa

myslím si, že je to velmi individuálne, to, že ked podvedie raz, podvedie znova...ja so taký prešlap spravila, priznala som sa, bolo mi odpustené a viem s určitosťou povedať, že by som to už nikdy nikdy neurobila...aj keď už prešlo odvtedy vela casu,ked vidim aku uzasnu osobu mam pri sebe, je mi samej zo seba zle ako som to mohla spraviť.
a evka k tvojmu problemu...skusala si sa o tom s nim porozprávať? ved ho poznas nejaky cas, myslíš, že by toho bol schopný?

Kika:)

a ked sme pri tom, jeden chalan ma opustil boli sme spolu vtedy dva týždne, bol na jednej zábave ja som bola v zahraničí, čiže minimálna šanca že sa to dovziem, normálne mi volal , písal, nič mi nepovedal, povedali mi to kamarátky hned ako som prišla, hned som mu volala že sa musíme stretnút povedala som mu to, neveril mi vraj si to nepametá(viem že bol strašne opitý) že to by neurobil, že tomu neverí, blá blá blá ...No ...A ja som mu to teda odpustila ani neviem, prvý krát a niekto podviedol, ja som dovtedy podviedla každého chalana, ale žiadny o tom nevedel(no vlastne jeden hej ) á boli sme spolu dva mesiace stále mi hovoril ako ma miluje, ja som na to aj zabudla, lebo viem že sa bozkával a vraj mali spolu aj niečo viac, ale nie sex, s babou ktorá po nom išla a ktorej nieje sveté nič....hmm..A po dvoch mesiaco sa so mnou bez vysvetlenia rozišiel, na druhý den mal inú, teraz je to 5 mesiacov, odvtedy mal minimálne 10 báb, je to proste ešte dieta je trošku mladší, potrebuje si užit no...A asi pred mesiacom som sa dozvedela že ma podviedol vraj viac krát..nerieším ..len to že lutujem že som mu to vtedy odpustila..a tiež si myslím, že odpustíš raz ...Tak ho to zláka znova...

evkaaaa

ja neviem.. potrebovala by som niekoho ineho aby ma "vytiahol z tychto problemov"

a neviem kde mam zacat... haldat nasilu nechcem... cakat? tiez sa mi nechce.. ono to je jednoduche ked pride tretia osoba ktora vam spravi v hlave poriadok.. :(
a toto keby som mu ovedala by som sa napocuvala toho tolko ako som ho ranila atd.. ja tiez niesom sväta tiez som si vysla s kamaratmi... tiez mna opalovali nejakí ale ja mam jeho.. chcela sommat a teraz mi ostava len smutok neistota pochybnosti.. a nakoniec aj samota? nemamna nic a na nikoho naladu len siprehodnocujem tento vztah.. a nemam sa riadit podla druhych viem :( o mojej terajsej psychike ani nehovorim :(...

Kika:)

Ja nechápem ako možu niektoré úžastné baby/ženy ostávat s tými ktorých ich s prepáčením podjebávajú.....
Poznám také exempláre a nechápem ..síce mi povedia že ich lúbia, ale v prvom rade by sme mali milovat seba podla mna a nie ničit si život a psychiku milovaním toho kto si tonezaslúži.
Myslím že raz sa každý potkne...naozaj stane sa, proste ako písala smutka pár prísvevkov podomnou, ale ak sa to opakuje..nieje čo riešit..

sway

neira
a to jej ako pomoze,ked bude hladat dokazy?Ved ani ty si nedokazala toho svojho opustit,kym neprisiel niekto treti..