GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

lilyoff

Caute baby.Ja od Goshu co sa da nanasat aj do vnutra poznam tuto GOSH EYE LINER-KOHL a paci sa mi.Maju aj pekne odtiene tak mozno keby ste skusili tu.Ale ved Gosh mava aj dost liciacich akcii tak tam vam kocky radi ukazu a poradia,aspon uvidite a skusite predtym nez kupite.

tekvicka

ja som mala taku fajnu co som ju davala aj do vnutra viecka, ale zrejme to bola od gosh kayal eye liner...chcem si teraz kupit novu a chvela som tiez tu co spominas, je tam vela oddtienov, ale teraz ste ma zmiatli nechcem vyvalit prachy a nakoniec zistim ze to nebola ta dobra co som ju mala, tak tiez by som uvitala info ze o co to vlastne ide

xyzz

lilyoff

Tak ju asi nanášať neviem. A vieš mi poradiť nejakú takú od GOSH? Ktorá bude držať a bude sa dať nanášať aj do vnútra? Ak taká vôbec je.

lilyoff

xyzz ved ty si sa pytala tak ti laskavo odpovedam :).Ak si chces nanasat ceruzku do vnutra viecka kup si kajalovu.Tato na to urcena neni,ved na to si uz prisla.I ked jasne,da sa aj to ale potom to tak vyzera.Ale inak je vyborna ak ju vies nanasat.