GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

Martinka2

papaja
poradím keď viem :P .. určite sa oplatí tá fann kartička a aj dm :)pred Vianocami tam bolo také niečo v dm-ku že za každé euro máš dva body, teraz je normálne 1 eur = 1 bodik :)

papaja

martinka

dakujem za vycerpavajucu odpoved :))
teda o tom fann som nevedela,ze je vyhodne mat kartu,super,zajtra som tam :)
no budem musiet pozriet aj body na dm,ani ma tonenapadlo,ja to automaticky dam pri nakupe a viac nezajem,bohvie kolko tam uz mam

Martinka2

Normálne pri pokladni si požiadaš o ten formulár, povieš že nemáš ešte kartičku :) dajú ti formulár a tam vyplnis svoje udaje aj adresu ab ti mali kde poslat kuponiky na zlavy :) datum narodenia je dobrovolny ale oplati sa na narodeniny ti poslu rozne zlavy ktore ptoom myslim az do koncaroka mozes uplatnit :)... velmi vyhodna je...marionnaud nemam a ani nechcem ziadne vyhody nemasnic...a dm mam....pri kazdom nakupe ju dam pri pokladni tam mi nacita bodiky a potom mas v dm taky monitor tam naskenujes ciarovy kod a ukaze ti kolko mas bodov..mozes dat uplatnit body kliknes...podla toho za kolko bodov co chces vytaci sa ti taky blocek a potom to das pri pokladni a vymenia ti to za bud kuponivu knizku alebo zlavu na nejaky welness pobyt a take hluposti :) ja som si dala vytlacit kuponovu knizku za 150 bodov a mas tam rozne kuponiky na 50% zlavy na vybrane produkty medzi nimi co ma zaujal je len asi vubracna maskara Maybelline mama ju ma uzasna je :) a potom este lesk na pery silk gloss od Max factor...myslim ze zlava z 10 eur na 5 je skvela :)no a gosh celkovo vrelo odporucam milion veci mam od nich :)a neviem sa dockat jarnej kolekcie .)

Martinka2

Normálne pri pokladni si požiadaš o ten formulár, povieš že nemáš ešte kartičku :) dajú ti formulár a tam vyplnis svoje udaje aj adresu ab ti mali kde poslat kuponiky na zlavy :) datum narodenia je dobrovolny ale oplati sa na narodeniny ti poslu rozne zlavy ktore ptoom myslim az do koncaroka mozes uplatnit :)... velmi vyhodna je...marionnaud nemam a ani nechcem ziadne vyhody nemasnic...a dm mam....pri kazdom nakupe ju dam pri pokladni tam mi nacita bodiky a potom mas v dm taky monitor tam naskenujes ciarovy kod a ukaze ti kolko mas bodov..mozes dat uplatnit body kliknes...podla toho za kolko bodov co chces vytaci sa ti taky blocek a potom to das pri pokladni a vymenia ti to za bud kuponivu knizku alebo zlavu na nejaky welness pobyt a take hluposti :) ja som si dala vytlacit kuponovu knizku za 150 bodov a mas tam rozne kuponiky na 50% zlavy na vybrane produkty medzi nimi co ma zaujal je len asi vubracna maskara Maybelline mama ju ma uzasna je :) a potom este lesk na pery silk gloss od Max factor...myslim ze zlava z 10 eur na 5 je skvela :)no a gosh celkovo vrelo odporucam milion veci mam od nich :)a neviem sa dockat jarnej kolekcie .)

papaja

martinka

ta karta vo fann sa da ako vybavit?ja mam len dm a marrionaud,ani vlastne neviem ake su tam zlavy
no vidim,ze bez tej gosh sa uz nezaobidem :)

Martinka2

papaja
Gosh davnejsie mali aj v dm drogerii ale teraz uz len vo fann parfumerii vidim...a tam aj kupujem..vyhodou je ze ak mas vernostnu karticku pri kazdom nakupe mas z kazdeho produktu 10% dole..vyhodne si myslim..a k tomukedmas narodeniny rozne kupony ti pridu postou na zlavu aj 15 eur :)..biela je dost pigmentovana asi najviac farbi zo vsetkych bielych co som mala....

papaja

kde kupujete tie Gosh? v marrionaud?lebo v dm ani v 101drogerie nie su
ta biela fakt dobre zvyrazni vnut.linku?lebo take nieco hladam