GOSH

Príspevok v téme: GOSH
xyzz

Čítala som si staršie diskusie, kde viacerí odporúčali ceruzku na oči GOSH. Tak som si jednu kúpila, presnejšie VELVET TOUCH EYE LINER, vodeodolná. Ale to je katastrofa. Kreslí tak nejak do šeda, zle sa nanáša. Takže neviem vlastne či mám zlú ceruzku, alebo ja neviem s ňou robiť alebo čo. Ktorú presne máte vy? Ako sa nanáša, nerozmazáva sa? A dá sa naniesť aj do vnútra viečka?

Martinka2

Ja mam Gosh kohl bielu a ciernu, zatial najlepsia kajalova ceruzka aku som mala dlho vydrzi na tej vnutornej linii oka neviem ako sa to vola ::))... a velvet touch eyeliner ...som trosku maniak do GOSH taze mam asi 13 odtienov a planujem kupit dalsie zboznujem ich vsetky :)... na mne sa vobec nerozmazavaju ale mozno preto ze pod ocne tiene pouzivam podklad od Artdeca a davam si ju az na ocne tiene ...

mirka182

ja mám tú Gosh a mne sa nerozmazáva vôbec, a dávam si ju aj do vnútorného kútika oka. Jediné čo mi vadí na tej ceruzke je že keď ju strúham tak sa mi vždy poláme, nedá sa dobre ostrúhať. No ale dokonalú ceruzku asi nenájdem nikdy, a to som ich mala fakt dosť. Táto je zatiaľ najlepšia akú som mala

tekvicka

xyzz
teraz neviem ci myslis gosh alebo tu za 12 korun lebo ta sa trochu rozmazava ale skor opada takze nevyzeram ako banik
ta goshka co som mala sa mi fakt nerozmazala a to som ju mala okolo celeho oka a aj vnutri spodneho viecka a fakt pri hnusnom pocasi
ale myslim ze zalezi aj na type pokozky a ja neviem com este lebo aj ta manhattan ma dobre ohlasy a tebe sa napr rozmazava a inej nemusi to uz neviem ale mne sadla ta gosh dobre

xyzz

tekvicka

A nerozmazáva sa? Teda ako keď si ju dáš do vnútra jasne že to nevydrží ale neurobí veľmi čierne kruhy? Aj keď si dáš vonka? Lebo mám MANHATTAN a tá sa rozmazáva dosť. Ako to čo mám na vonkajšej strane viečka tak celkom drží ale to čo som mala vo vnútri tak mi spravila také čierne kruhy. A to mi lezie dosť na nervy. A keď ja si to neviem naniesť inak ako keď si dávam aj do vnútra, tak si dám automaticky aj von. Ale bez toho, aby som si to dala dnu, si to naniesť neviem :D Sakra :D

tekvicka

no neviem miss sporty sa sice dobre nanasa ale aspon mne teda nedrzi dobre hned sa rozmaze, aj moja kamoska ju pouziva ale ona zase kontroluje kazdu chvilu a obnovuje nater a to ja zrovna nepotrebujem...inak ja pouzivam taku tu klasicku "obocenku" za 12 Sk este vtedy bola kupovana a ta mi celkom vyhovuje neni taka vyrazna, ale kedze chcem aj nieco vyrazne a kvalitne tak chcem investovat do tej goshky co som uz skusala a viem ze je dobra, bola som s nou celucky den, zle pocasie vietor, take jemne prsanie-snezenie do oci, cesta bus 3 hodiny a dosla som domov a parada stale

deni007

Ahojte,najlepšia ceruzka na trhu je podla mna Miss sporty,klasická čierna od Coty,perfektne sa nanáša,dobre drží,a má super cenu!