skalmanie z priateľa

Príspevok v téme: skalmanie z priateľa
podvedená

S priatelom uz chodime vyse 1,5 rokoch a vzdy hovoril ze by chcel mat so mnou dieta, a asi pred 2 mesiacmi nevedel ci pustil ci nie pri nechránenom sexe, tak mi hned pvoedal ze si mám kupiť tabletku escapelle, ze on dieta nechce, ze to len tak hovoril aby sme mali spolu sex, velmi ma to vzalo, ak o ja som nechcela dieťa hned, ale ta jeho reakcia ma vzala, reagujem precitlivene podla Vasho nazoru?ja som mu to uz odpustila, a uz ani dieta nechcem len neznesiem ked mi niekto klame v takých veiach,-(

dvaja

AdamKrt má pravdu.

ja mám podobný zážitok, s mojou, povedzme ex priateľkou sme išli raz tiež naostro, pretože to chcela,a ja som s tým nemal problém, a keď som sa jej potom opýtal, že čo ak ?...... a jej odpoveď ?, že so mnou neplánuje mať deti, ani teraz a ani v budúcnosti, a tak potom radšej zobrala tabletku po, že pre istotu, na tom to aj skončilo, takže som zažil asi podobné ako ty, a ten pocit, PO sexe ?, neprajem nikomu, keď si ochotná dať niekomu celé svoje srdce na dlani a ty dostaneš takúto facku...

Tajo1

ide mu iba o sex, zaslúžiš si lepšieho, ktorý si ťa bude vážiť ako ženu ako takú, a nie iba ako objekt,.....na sex

choco_milka

preboha,to si ma zle pochopil. Facka nie je mlatenie!!! Je rozdiel niekoho udriet a dat mu facku...

A co si o sebe myslis, ze si jej otec?
Aj ked v tvojom pripade by som mozno udelila vynimku a tu vychovnu facku dala. Nepoznam detaily a vas vztah. U nas by sa to skoncilo rozchodom. Kazdy ma iny vztah..