skalmanie z priateľa

Príspevok v téme: skalmanie z priateľa
podvedená

S priatelom uz chodime vyse 1,5 rokoch a vzdy hovoril ze by chcel mat so mnou dieta, a asi pred 2 mesiacmi nevedel ci pustil ci nie pri nechránenom sexe, tak mi hned pvoedal ze si mám kupiť tabletku escapelle, ze on dieta nechce, ze to len tak hovoril aby sme mali spolu sex, velmi ma to vzalo, ak o ja som nechcela dieťa hned, ale ta jeho reakcia ma vzala, reagujem precitlivene podla Vasho nazoru?ja som mu to uz odpustila, a uz ani dieta nechcem len neznesiem ked mi niekto klame v takých veiach,-(

choco_milka

escapelle je draha zalezitost a skodliva, nikdy nezabudnem ako sme o 23 v noci bezali kupit jednu do pohotovostnej lekarne a na ten pohlad sestricky, kedze som to nekupovala ja ale priatel:D

podla mna nie si same, asi to viac muzov da kupit dievcatu..

aj ked podla mna je to hlupost, preco by sme to mali kupovat my zeny???

podvedená

tak to máš šťastie ze mas takeho priatela, tak asi tu na otm fore by sme vsetky mali vytvorit rebricek dobrych a zlych vlastnosti priatelov a ze kolko kriterii splna ten náš

Kika:)

Tak bolo to od neho dost kruté ked povedal, že povedal že chce mat stebiu dieta len aby ste mali sex, ale tak neviem ja ho neobranujem, to by ti mal niáky chlap povedat možno to povedat v skrate že sa zlakom zodpovednosti za dieta..nfm

choco_milka

mat takehoto nezodpovedneho chlapa, dam si s nim vecnu pauzu... To ze si nie je isty chapem, to je v poriadku, ale povedat ti "kup si tabletku", tak to by som mu tak strelila...alebo vtaka odhryzla:)
on narobi skodu a ty to mas upratat?

Moj by hned bezal do najblizsej lekarne:)
preto ho lubim:)

podvedená

chco_milka
tak uz som zobrala tu tabletku vtedy,ked ,este vzdy hovoril ze by aj chcel dieta, to skor ja som vzdy hovorila ze nechcem dieta. Ale ta reakcia ma sklamala,-(sme mali na tyzden pauzu a potom som sa vratila k nemu