Pes a babatko

fialočka07

meggy ale neodsudzuj hned vsetkych,aj ja mam psa,z utulku,je perfektny,cistotny,a mam male dieta,ktore vobec ku psovi nepustam,pes je proste na svojom mieste (naozaj,cely den-super povaha)...a davam pozor na mmaleho,samozrejem casto umyvam podlahy a tak,....niekto tu napisal pravdu ,ze alergie vo vysokej miere vznikaju prehnanou starostlivostou o dieta,nevytvori si imunitu,a pes,alebo ine domace zviera ma priaznivy vplyv na psychicky rozvoj dietata atd ... :) ja milujem psov,a neznasam taketo prehnane nazory.....to zalezi uz od rodica,ci necha psa olizovat babo alebo nie....da sa to ustrazit....

meggy10

klarissa to je ine ved take male babo aj zo zeme zje ved potrebuje si vytvorit imunitu, ale pes je nieci ine, akoze keby bolo dieta vacsie tak pohoda, ale pes von, ale nie babatko v perinke a pri jeho hlave mu dychci pes. vidim ze pre niektorich ludi ma zviera rovnaku hodnutu ako clovek.

klarissa

ludia neprehanajte, z takej prehnanej cistoty a paranoidnej opatrnosti potom maju deti alergie, ved chuda dieta ani na zem nech nesada , ani do lesa nech potom nejde ved tam zvieratka na zem kakaju... a zvierata su pre dieta co sa tyka ich psychuckeho vyvinu velmi dolezite. stavaju sa zodpovednymi, skor sa skamaratia, su sebavedomejsie..atd.. ak je v domacnosi male babo ale psik este nie tak je to blbost teraz si zadovazit psa, lebo uz je narocne sa starat o dieta a nie este o psa, ktoreho tiez treba vychovat. ak uz pes v domacnosti je tak samozrejme musi byt dobre vychovany s dobrou povahou, hygiena a zdravie psa su samozrejmost a vtedy si myslim ze je to v porioadku keby dakto sa zbavi psa koli tomu ze ma babatko tak co je to za cloveka? sa zbavi jedneho \"dietata\" koli druhemu, len koli tomu ze si on svojho psa dostatocne nevychoval.
takze tak .. samozrejme treba davat pozor, pes nesmie ma pocit ze je koli dietatu zanedbavany, moze ziarlit a mozu byt problemi, treba sa mu venovat ako predtym.zoznamit hos dietatkom cim skor a upevnovat jeho kludne a dobre spravanie v pritomnosti babatka..

meggy10

ayurvedsky maser aj ja som toho isteho nazoru a myslim si ze dost jasne si to napisal, ale psickarkam to nevysvetlis, zastavaju sa nazoru ze pes je dobry ku babatku, lebo ho kupu atd....a este jedna mamicka napisala, ze ked bola so synom na koznom co mal nejaky exzem, tak kozna jej povedala ze to zo psa neexistuje byt, ze pes je dobry pre babo.

ayurvedsky maser

Pes v ziadnom pripade nepatri do domacnosti a uz vobec nie v takej kde je male dieta, ktore sa s nim bude hrat a nebodaj s nim bude pes aj spavat. Potom sa ludia divia, ze ich deti maju vazne zdravotne problemy a nevedia prist ani lekari na to, ze preco to tak je. Ja sa venujem parazitologii ludskeho tela a pes je prenasacom zhruba 20 druhov parazitov na cloveka. Len svojim dychom dokaze cloveka infikovat roznymi virmi a bakteriami na vzdialenost az 5 metrov. Najcastejsie co u ludi a deti pri diagnostike nachadzam je psi parazit Opisthorhis felineus /motolica psi/, ktora napada hlavne pecen a slinivku.
Ziadne odcervovanie domacich zvierat vam v nakaze vasich deti nepomoze. Co urobi pes ked ho idete vencit? Ide na tie miesta, kde bol pes pred nim a olizuje co cestou najde. Navyse antiparazitika cistia len creva, ale nie cely organizmus, takze tie parazity ktore po nom migruju sa casom znovu dostanu do criev, kde sa uspesne mnozia. Vase deti pohladia psa, alebo si sadnu na miesto kde sa obtrel vas pes, potom si daju do ust prsty a mate problem...
Medzinarodne statistiky udavaju, ze ludia starsi ako 21 rokov maju v sebe 1 az 5 druhov roznych parazitov - cervov. Ludia ktory sa u mna liecia tieto statistiky potvrdzuju. Problem je vsak u nas ten, ze nasa medicina sa parazitologii velmi malo venuje. Riesi dosledky chorob, ale nehlada prvotne priciny, kde tento problem vznikol...
S pozdravom Milan Pravda, Alternativna medicina, Liptovsky Mikulas.

datelinka

fenix, ty choď radšej poradiť majke, či si má dať zajtra špagety s kečupom alebo makaróny s paradajkovou omáčkou :-)))