Mam dovod ziarlit? Je to normalne?

Príspevok v téme: Mam dovod ziarlit? Je to normalne?
Viktoria101

Rada by som si vypocula par nazorov.
S priatelom chodim 2 roky. Raz za cas pride k nemu jeho byvala na navstevu. Niekedy ide on za inou kamaratkou a idu spolu na kavu.
Hrozne na to ziarlim a nevidim v tom logiku, ked sa stretava s byvalimi!
Nepoznam nikoho,kto by toto robil ked ma svojho partnera.
Prosim je to normalne alebo nie????
Dakujem za nazory,,,

ahojjjjjjjjj

ahoj, je mi to ľúto, ale nikdy virtuálne známosti nedopadli bez následkov.. virtualita dáva nové ,,krídla,, a núti vyskúšať zakázané.. dávaj si na svojho milovaného partnera veľký pozor... nie možno on.. ale tie beštie ho zvábia..

uhlie

No, ked ho sledujes, co pise a robi na internete, tak podla mna mu nedoverujes a ziarlis uz teraz. Tak nechapem tvoju otazku, ci mas ziarlit. To co povazujes ty za neveru zalezi len od teba. Niektore povazuju za neveru uz to, ked sa chlap pozrie na nejaku inu zenu. Ja osobne by som ale s takou, co by ma stale sledovala a snazila sa ma obmedzovat nedokazal zit a poslal by som ju kade lahsie.

darika

Tam,kde uz raz bol vztah,laska,cit,vasen a neskoncilo to nenavistou,vzdy nieco ostane.Pri takychto stretnutiach staci trosku viac vinka,intimnejsi pristor a z pritomnej sa stane byvala a z byvalej terajsia.A mozno nie,ale...Nikdy to nebude o kamaratstve.Nikdy.Kto napise,ze to funguje,neverim!A ked to respektuje priatel...No,neviem co je to za vztah.

Deee

moj manzel moze vsetko, ale kontakt s byvalou je jedina vynimka, napriek tomu, ze sme uz manzelia a aj ona je vydata stale ho otravuje sms-kami o tom ako sa jej v zivote dari...moj manzel nereaguje a ja ju poznam, takze obavy nemam, viem, ze je to zufalka, ktora na manzela spomina ako na stare dobre casy, o ktore prisla vlastnou hlupostou...ale ak by sa stretli mala by som namietky, nieco je mozne tolerovat, nieco nie, na tvojom mieste by som sa ju snazila spoznat, ako uz navrhli viaceri stretko v trojici, zistis, ake ma motivy a co je vlastne zac...

neira

ale ak chodi jeho byvala k nemu v poradku to nie je abo on k nej.To urcite nie je v poriadku.Tiez by sa mu asi nepacilo ak by k tebe chodil tvoj ex.

neira

ahoj...ja mam 4mesiace noveho super uzasneho priatela...je fakt mily aj sa ku mne chova ako sa patri ale tiez sa stretava so svojou byvalou....boli spolu 3 roky a stretava sa aj s ostatnymi svojimi inymi byvalymi....oni uz maju inych frajerov ale jak si povedala clovek nikdy nevie ja na to strasne ziarlim.Vcera ma akurat zas zobral medzi ne.Medzi jeho 3rocnu byvalu a jej kamartky...a co ja viem.Jemu verim ale im nie.Obcas chodi von aj s jeho velmi dobrou (a velmi peknou a vtipnou) kamaratkou(ktora ma sice frajera )ale aj tak ziarlim.Nedavam to ale najavo ale vnutri vrem jak sopka.SOm si povedala ze ak ma podvedie tak je to jeho chyba ON ma strati je to na nom proste.Ja ho nepodvediem...snazim sa to riesit tak ze sa s nimi snazim skamaratit.S vela jeho kamoskami som si sadla a spoznala ich a su fajn...jedina ktora mi nikdy nesadne je ta jeho 3rocna byvala a ta velmi dobra kamratka ..tiez neviem co robit.Ostava im lenverit(co ja tazko verim lebo predtym som mala priatela co a podvadzal 2 roky)...ale zas zvykne ta brat medzi jeho kamaratky?AK ano je to podla mna v poriadku...

ramirka

tak sa snaz robit aspon kompromis v tom a samozrejme aj on ze uz ked sa tak velmi s nou -byvalou che stretnut nech to nie je unho doma akoze naco?? nech idu niekam na kavu medzi ludi a nech s nou nechodi sam..myslim len oni dvaja..mne toto tiez vadi pruatel sa stetava s ex ale dala som si podmienku nikdy nie sami !!! jednoducho mi to vadi...takze sme spravili kompromis