Mam dovod ziarlit? Je to normalne?

Príspevok v téme: Mam dovod ziarlit? Je to normalne?
Viktoria101

Rada by som si vypocula par nazorov.
S priatelom chodim 2 roky. Raz za cas pride k nemu jeho byvala na navstevu. Niekedy ide on za inou kamaratkou a idu spolu na kavu.
Hrozne na to ziarlim a nevidim v tom logiku, ked sa stretava s byvalimi!
Nepoznam nikoho,kto by toto robil ked ma svojho partnera.
Prosim je to normalne alebo nie????
Dakujem za nazory,,,

artemis

ak príde bývalá na návštevu "raz za čas", tak je všetko ok.problém by bol, keby s ňou trávil viac času ako s tebou.

nuž, ono je to o dôvere. ja by som, napríklad, nikdy nedokázala byť s niekým, kto by mi neveril alebo komu by som nemohla dôverovať ja. nedôveru považujem za najväčšie poníženie partnera a môžme to zakrývať peknými slovami o dôkazoch lásky- žiarlivosť JE nedôverou. to sa musíš len ty rozhodnúť, či mu veríš, či máš dôvod neveriť mu...

vidíš, ty nevidíš logiku v stretávaní sa s bývalými, ja nechápem, čo je na tom divné. ak si s niekým chodila, asi ťa s ním aj niečo spájalo- aj niečo viac ako "príťažlivosť"- spoločné záujmy, názory, spôsob myslenia...a aj keď sa príťažlivosť vytratila, prečo sa pripraviť aj o ten zvyšok?

s jedným svojim bývalým si stále hodne rozumiem a je super vidieť ho, pokecať....podotýkam, že som nikdy žiadneho zo svojich partnerov nepodviedla...zasa vec úcty- vzájomnej aj seba-úcty...

KATE:)

tak podla toho ze ci chodi k nemu byvala ked si aj ty s nim..lebo to by bolo blbe..ani mne by sa to nepacilo..a ked
za nim chodi ked ty niesi s nim tak tak je to uz velmi divne...ako dlho boli spolu? a ako dlho ste spolu vy?..to zalezi od toho a to ze chodi s kamoskami aj moj priatel to robi ale ked s nim niesom..aj ja na to trocha ziarlim ale odvtedy co svoju byvalu odpalil tak mu viac verim..lebo su aj taky ludia co sa rozisli a su kamosi ale to je ich iba malo tak to chvilku sleduj...

bibba

keby to nebolo len cisto kamaratske, zrejme by to pred tebou aj tak tajil, takze uz aspon podla tohto vidis, ze nejde o nic vazne. neda sa povedat ze to je nenormalne, ale voci tebe to urcite neni fer. ja mam tiez vela kamaratov, ale ked mam frajera, tak sa s nimi stretavam menej, ...kvoli tomu aby sa necitil jak... trdlo?

datelinka

s kamarátmi? ale ideš s partiou, s viacerými? alebo takto s jedným sama posedieť? potom naozaj nie je dôvod žiarliť, robí predsa len to isté :-) popravde, môj muž nie je žiaden žiarlivec, ale vidím ak stretnem bývalého a pozdravíme sa, nie je mu všetko jedno. asi by ho veľmi trápilo, keby sme šli sami spolu na kávu :-) a pritom naozaj sme už len kamaráti, ktorí spolu prehodia len pár slov.

datelinka

viki, ak je to len kamarátka, potom prečo nejdete na tú kávičku spolu, všetci traja? preberajú niečo, čo nemáš počuť? nebodaj mu radí v otázkach vzťahu? je to prazvláštne...

Viktoria101

Ja ked som sa to snazila riesit,tak mi jednoducho odpovedal ze je to CISTO JEHO KAMARATKA. A ZE BY SOM MU MALA V TOMTO VERIT.

darika

Ja si myslim,ze do tejto temy slovicko "obmedzovanie" vobec nepatri.To ako,ked mu poviem,ze nesuhlasim,aby sa s byvalou stretaval,tak ho obmedzujem?To je co?Tak preco sa s nou potom rozisiel,ked mu chybaju tie kavicky s nou?A potom povie,ze teba miluje,ju nie.Tak co ho potom za nou tak taha.O takych kavickach som ja uz pocula tolko pribehov,ze...Pardon,ale smejem sa hlasno.
Baby,ak chce pit s byvalou kavicku,tak mu to vysvetlite.Nerobte zo seba naivky!

Viktoria101

Ja tu jeho byvalu poznam. sICE len z videnia ale pozdravime sa ked sa uvidime.
Ja si aspon vazim to,ze mi povie o nej a stretavke.
Podla mna keby mi to chcel zatajit tak to zataji.
A po druhe...ja ho nekontrolujem. Len som rada ked o nom viem co robi. Nech mam prehlad. Lepsie ako by mi to mesiaci povedal, ze u nho bola uz vela krat...

alllaaaaa

keby len dovod zlarlit....ja by som mu to nedovolila no to je moj nazor ale zas dobre netreba obmedzovat ale..........