Liecenie na miczkiewiczovej

ShaulaThalit

ja som tam stále vyjednávala a kašlala som na režim, tak mi veľa vecí nebolo povolených.
a vychádzky som mala len v areály nemocnice, ale ja som išla na obchodnú na kávu, a keď ma videla doktorka, tak som mala prúser.

ShaulaThalit

livicaaa: pretože tam to funguje na princípe, že ak nedodržujem režim, ak ho porušujem, tak nedostávam ani odmeny - ako ten telefón, a vychádzky.
mali sme tam pevnú linku, bola zapnutá za celý deň asi tak dve hodiny a na ňu mohli volať príbuzní. ale ak je tam veľa pacientov tak sa stane, že sa ani k tej pevnej linke nedostaneš, lebo je obsadená stále.

ShaulaThalit

ja som tam bola takto pred rokom, tiež som po sviatkoch nastúpila a bola som tam až do februára.

večer môžte pol hodinu cvičiť, máte tam programy spoločenské.

ja som sa inak dosť vzpierala, robila som napriek, a srandu som si robila.
ale páčili sa mi psychoterapie, super psychológovia sú tam. aj bazén tam je. sme chodili raz do týždňa plávať...

budú ťa tam vláčiť po vyšetreniach a keď pôjdeš cez prednú psychiatriu, tak sa nezľakni, lebo niektoré prípady ťa tam tak vystrašia, že by si sa hneď zbalila...

levicaaaaa

no a toto by ma napríklad zaujímalo,ak sa teda môžem spýtať Shauli, že prečo nesmeli tie veci obsahovať alkohol (to ako sa s pleťovky môžeš opiť, alebo čo?) a prečo ti vzali mobil na dva týždne??? to ani v nemocnici nemôže človek mať pri sbee mobil ??? chápem, že sa bavíme o psychiatrickom liečení, ale i tak...šak kde sme...

ShaulaThalit

zober si tam zošit na denník, hygienické veci, ale najlepšie, kt. neobsahujú alkohol, pretože tie ti zoberú a budeš ich mať u nich, takisto aj sklenené veci ti zhrabnú.
je tam prísny režim... ja som sa tam dostala k vlastnému mobilu až po dvoch týždňoch, a von tiež po dvoch týždňoch.
pri jedle nesmieš nič iné robiť, len jesť.
sestričky niektoré sú totálne od veci, ale ja som mala rada MARIKU, tá klábosila stále a MARTUŠKU - to je taká veriaca teta, ale veľmi super.

sa ma opýtaj, čo chceš vedieť, ti dám info. ale inak nič moc.