4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

tinky

janula:no ja to asi este stale beriem na eura:)asi aj ja si zacnem kupovat to ovocie v miskach som v asde videla, ale ja nechdim tak casto do obchodu mam to dost daleko a po praci sa mi nexce..takze teraz som na babanoch mam dnes ovocny den.konecne som sa odvazila 20 den a dole 5,5 kg :) moj ciel mat tolko ako som mala prvy krat po 90dd :)ale tak priatel sa mi smeje ze to som ani nemala zacinat :) ze dieta to je umenie schudnut 12 kg nie 5 :)
inak a aky caj pijes? :) lebo ja v anglicku neviem ziaden zohnat :) jedine matovy alebo zeleny

Jaha

no dneska som mala vitaminovy den,takze pila osm dzusik a susene banany....zajtra bielkovonivy-kedze pridem domov az okolo 6 vecer,tak asi budem na jogurtoch namiesto maska....co vy?....inak dnes som si kupila caj úroti celulitide,chuti super,tak az sladko,som zvedava,ake budu vysledky:)

janula10

TINKY: ahoj, ja som tiez v anglicku...ale nezda sa mi ze by tu bolo ovocie drahsie ako na sr...praveze mi to pride v porovnani s tym co tu zarobime lacnejsie..neviem kde presne si, ale ja mam tu v okoli taky obchodik kde predavaju ovocie v miskach, a kazda miska stoji 1 libru..takze sa da:)))..ja sa aj vcelku tesim na ovocny den pretoze si vzdy spravim ovocny salat z roznych druhov ovocia, vacsinou ananas,jahoda,kiwi,jablko, hrozno..mnamky:))

inak ty ako si pisala ze stale myslis nad dietou..tak mne sa stale sniva:))..mne sa sniva ze tuto dietu porusim, a ako sa zase prejedam:(..ale nastastie rano sa vzdy prebudim a som rada ze to bol len sen:)

ja mam dnes skrobovy den..joooj a tak neviem co si uvarim...:(
dajte daky recept prosim:))

tinky

19 den :) uz len 10 do vody este stastie, ze mam vtedy v praci volno lebo to by som tam nevydrzala len na vode.ja som si vsimla, ze pri tejto diete velmi rozmyslam o jedle.celyx 12 hodin v praci planujem co budem jest zajtra :)som v anglicku a ma stve, ze na slovensku mame lepsie ovocie a hlavne lacnejsie takze ja zijem len na bananoch a grepoch a zeleninovom salate.

Lydia 17

Ahojte,konečne som sa sem dostala O)))
Dnes začínam 9.den.prave som si dala grep,na desiatu budem mať mandarínku a neskor si dám banán a obedujem okolo 13.hodiny a to si chystám zeleninový šalát s balkánskym syrom.
Ako som spomínala veľa cvičím.Denne chodím do fitka a utorok a štvrtok mám aj aerobic.Takže chudnem skôr na objem čo si aj cítim...chvalabohu.Dnes som sa odvážila a mám dolu 3 kg,čo som velmi rada,lebo pri cvičení sa tá váha len ťažko posúva dolu,skôr sa človeku mení postava.90dnovku nedodržujem presne podla predpisu,pretože si prehadzujem dni,nedodržujem ich presný postup a nemala som ani ovocný den,ale takto mi to vyhovuje.Nejem vobec chlieb,špagety,povolenný koláč a ani čokoládu.vyberám si dietne jedlá:vela zeleniny,kuracie mäso,šunka,syr,ryža natural.....
Držím všetkým palce
Pekný den

Jaha

ja chodis cvicit do posilky nechodim,pretoze nemam rada tie uchylne pohlady nasich chlapov:-)chcela osm chodit na aerobik,no casovo mi to nevychadza..takze doma cvicim kazdy den okolo 150brusakov+do skoly a zo skoly chodim peso..to mam rychlu chodzu.
a okrem tohto cvicim utorok,stvrtok doma na bicykli po 45min a pia,sob,ned si davam aj 1,5 hod kazdy den bicykel a ine..hlavne na boky,lebo to je moj kamen urazu...dari sa mi inak fayn,drzim dalej,prave som papala osuch,vecer mam mat sladke,no absolutne sa mi nechce donho...prestava mi to chutit...vazit som sa nevazila,ale teraz vaha pojde asi rychlejsie dole,pretoze som ochorela a nic mi nechuti.
Baby,aj vam vsetkym drzim palce,aby ste pochudli co najviac,aj ked porusite,taks a nic nedeje!....inak uz mi pekne padlo brusko aj zadok,este mesiac mam do plesu,tak makam na sebe:-)

majka__

JAHA
uz nie som na ryzi. vcera som ju za den zjedla asi 5x, lebo ma zasytila asi len tak na 2 hodinky. tazkosti este mam, ale uz nie take, ake som mala vcera a predvcerom. mala som byt este aspon dnes na ryzi, ale uz ju nemozem ani vidiet ;-). dnes som sa snazila nabehnut na bielkovinovy den, ale darilo sa mi az do vecera, kedy som zjedla o 1 krajec chlebika viac nez som mala. ale inak sa mi darilo. bola som vecer cvicit teraz asi 2 hodiny (najma na kardiostrojoch, na ktorych som sa potila riadne), vypila som vyse 1,5 l vody a ked som prisla domov, ma prepadol vlci hlad. ale inak cez den som sa drzala. tak zajtra sa budem snazit obmedzovat stravu (i ked to bude moc narocne, lebo moj brat ma narodeniny a budeme mat hosti), ale budeme mat iba slavnostny obed (ale popripade si dam mozno masko so zeleninkou). chcela som ist zajtra normalne na skroby, ale vosli do toho tie narodeniny. ale od 20.1 sa budem snazit opat ostro nabehnut na dietu. pravidelne cvicenie mi pomaha zatial. takze tak sa mi dari :-).